פירמידות שונגית לטיפול בכאב ראש

כולנו מכירים אגדות, סרטים ותיאוריות שונות על השפעת העולם החומרי על גוף האדם. אך בזמננו הופיעו מספיק כלים המאפשרים למדוד השפעות אמיתיות של דברי חומר שונים על גוף האדם. באופן כללי, מקובל להאמין שגוף האדם אינו מקשה אחת של חומר, אלא מספר "שכבות", כאשר כל אחת מהן מהווה למעשה גוף נפרד. הרבדים האלה הם, בין השאר, הבסיס והמקור למורכבות הרבה שלנו: מורכבות שבאה לידי ביטוי ברמה הפיזיולוגית והנפשית כאחד. למעשה, אמונות רבות גורסות שהבסיס העיקרי של האדם הן אנרגיות, היות והאנרגיה מהווה את המרכיב העיקרי בכל אחד מחלקיקי גופנו, משמע אנחנו עצמנו בעיקר אנרגיה. לפיכך, בעיות רבות בגוף שלנו, כגון כאבי ראש, עשויות להיות אנרגטיות במקורן. עם זאת, פעמים רבות עובדה זו לא זוכה לתשומת הלב הנדרשת, והדרך הנפוצה ביותר לריפוי כאבי ראש היא כמובן כדורים שונים, שפעמים רבות לא פותרים את הבעיה (לדוגמא, כאשר מדובר במיגרנה, שהיא מחלה כרונית שמקורה עדיין בגדר מיסתורין), ואפילו גורמים לתופעות גרועות יותר מהבעיה הראשונית. אם גם אתם סובלים מבעיית כאבי ראש חוזרים ונשנים שמקורם אינו ברור – סביר להניח שגם לכם לא תזיק היכרות עם קונספט חדש של ריפוי המתמקד באנרגיות, עבודה על הרבדים הפנימיים של הגוף העדין שלנו, וכן התוודאות לאחד מהחומרים הייחודיים ביותר הקיימים בעולמנו, שמקורו – אי שם בגלקסיה שלנו.

מהי אבן שונגית ומהן השפעותיה?

 נשמע כמו טקסט שלקוח מסרט מדע בדיוני? כידוע, המציאות לפעמים עולה על כל דמיון! הסיפור של אבן שונגית והדרכים שבהן היא מסייעת לריפוי של כאבי ראש מתחיל לפני מיליארדי שנים, כאשר מטאור פגע בכדור הארץ. זה התרחש באזור שלימים הפך להיות רוסיה, במחוז צפוני בשם קרליה. במקום הנפילה הופיעו עם הזמן אגם ומעיינות. לאורך שנים רבות אזור זה נודע בתור בעל סגולות ריפוי ייחודיות, החל ממלכה רוסית שבמאה ה-17 הצליחה ללדת יורש למלך, לאחר תקופת מחלה ממושכת ו-7 הפלות. מאוחר יותר המלכים המקומיים בדקו וניסו להעביר את הייחודיות של המקום לקרוביהם וגם למובחרי העם. עם השנים, הסגולות של שונגית נשכחו, האסונות של המאה ה-20 לא השאירו זמן והזדמנויות לממש את הפוטנציאל הגלום במקום. כיום, המדע הצליח להוכיח באמצעות ניסיונות ובדיקות מבוססות שלאבן השונגית אכן יש השפעה משמעותית על האדם. 
image alt
בתור התחלה ופרט קטן ביותר, ניתן לציין את העובדה שהאבן חוסמת קרינה אלקטרומגנטית שחיינו רוויים בה כיום.
וכאן בדיוק נכנסים לתמונה כאבי הראש שלנו המהווים עבור רבים פגיעה משמעותית באיכות החיים, בתחושה היומיומית ובדרך שבה מתנהלת השגרה. כאבי ראש בלתי פוסקים יכולים להפוך גם את האדם החביב והעדין ביותר לממורמרים, חסרי סבלנות ואפילו פוגעניים. כאשר מדובר באדם עסוק שעל כתפיו מונחות מוטלות מטלות אינספור בעבודה או בבית, דרך יעילה ובדוקה לרפא כאבי ראש עשויה להיות גלגל הצלה אמיתי. כך, הסגולות המיוחדות של אבן שונגית מוכפלות פי כמה כאשר היא חתוכה בצורה של פירמידה.

ההשפעות הייחודיות של שונגית בצורה של פירמידה :

פירמידה היא אחת הצורות העתיקות ביותר בעולם. כולנו מכירים אותנו ממצרים העתיקה, אך האמת הינה שאף אחד לא באמת יודע מהו מקורה של צורה זו, עד כדי כך שמשייכים את מקור הידע הזה לחוצנים שהגיעו פעם לכדור הארץ על מנת להעניק לאדם ידע סודי שיעזור לו להתפתח. כך או כך, פירמידה הלהיטה את דמיונם של מדענים לאורך שנים ארוכות. רבים גילו שהיחס הגיאומטרי המושלם של הפירמידה מביא  להשפעות מדהימות, גם אם בלתי מוסברות. מיקום של חפצים בגובה כשליש מגובה הפירמידה אפשר לשפר אותם ולהביא לצורה מושלמת – לדוגמא, סכין גילוח ישנה וקהה נהפכה לחדה כחדשה. ניסויים רבים בוצעו על הפירמידות וכן הסבירו את העובדה שהפרעונים בנו אותן כמקום משכבם האחרון – השרידים בפירמידה לא מתכלים, אלא הופכים למומיות. לאחרונה, מומחים בתחום הריפוי האנרגטי הגו את הרעיון לשלב בין הייחודיות של חומר האבן השונגית לבין הצורה המגית כמעט של הפירמידה, על מנת להעצים את הסגולות של החומר. ניסויים רבים וכן ניסיון אישי של מטופלים ומטפלים רבים הוכיחו את היעילות של רעיון זה, כאשר אחת התוצאות המשמעותיות ביותר היו ריפוי של כאבי ראש.
image alt

צורות טיפול שונות באמצעות פירמידות שונגית :

כפי שכבר נאמר, האבן השונגית מקלה על ההשפעה של הקרינה האלקטרומגנטית שהפכה להיות לחלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו, זאת למרות שפעמים רבות יש לה השפעות חמורות על הרבדים האנרגטיים שלנו, מה שעשוי לבוא לידי ביטוי בכאבי ראש קשים.

שינויים שאתם עשויים להרגיש עקב היעזרות בפירמידות שונגית :

כאבי ראש יכולים לנבוע מסיבות שונות, כאשר אחת מהן יכולה להיות חוסר איזון או מחסור אנרגטי הנגרם מסיבות שונות. האבן השונגית בצורת פירמידה עשויה לסייע באיזון והזנה האנרגטית, ליצור רוגע נפשי שמצדו מרגיע את כאבי הראש, לסייע לריכוז ולהתמודדות עם המונולוג הפנימי שפעמים רבות לכשעצמו גורם לכאבי ראש. כיצד מיישמים את הייחודיות של פריט זה בפועל? ניתן לשים פירמידות שונגיות במקומות שבהם אתם מעבירים זמן רב, כגון חדר השינה שלכם, או שולחן העבודה. באופן כללי, אם אתם עובדים רבות מול המחשב וסובלים מכאבי ראש, העמדה של פירמידה שונגית ליד המסך עשויה לרפא או לפחות להקל על כאבי הראש שלכם, משום שהיא גם חוסמת את הקרינה האלקטרומגנטית שנפלטת מכל הפריטים ההכרחיים לעבודתכם (מחשב, נווט האינטרנט, הטלפונים הסלולריים ועוד), וגם מטפלים במאזן האנרגטי בגוף, וכך מאפשרים לטפל בו-זמנית בשניים ממקורות הכאבים, שהם לא רק הקרינה, אלא גם הלחץ הבלתי נמנע של העבודה, חרדות, ואפילו אנרגיות שליליות שעשויות להיות מופנות כלפיכם מאנשים אחרים.
image alt

טיפים נוספים לשימוש יעיל בפירמידות שונגית לשיפור איכות החיים שלכם :

היעילות של פירמידה שונגית הוכחה ברמות הקטנות וגם הגדולות כאחד. לדוגמא, ברוסיה נעשה ניסוי באחד הכבישים המהירים במדינה, כביש מוסקבה-ריגה. פירמידה גדולה עשויה ממתכת ומלאה בפיסות אבן שונגית נקברה לצד הכביש, ותוך זמן קצר נרשמה ירידה משמעותית ביותר בתאונות הדרכים באזור. מדובר בעוד הוכחה ליעילות של פירמידה שונגית. חשוב לקחת בחשבון שאחת הסיבות לתאונות דרכים היא חוסר ריכוז, הנובע בין השאר מכאבי ראש, לכן ההתמודדות עם כאבים אלה באמצעות היחשפות לאבן שונגית בצורת פירמידה עשויה להיות הפתרון הנכון ביותר עבור אנשים רבים. הדרך לממש זאת יכולה להיות באמצעות מיקום של שתי פירמידות בסביבתכם – אחת גדולה יותר (קוטר של 7 ס"מ) ואחת קטנה יותר (2-3 ס"מ) והתמקמות בין השתיים. ההשפעה האנרגטית שנוצרת בצורה דו-כיוונית מאפשר לשפר את המצב הנפשי, הפיזיולוגי שלכם. בנוסף, ניתן להצמיד את הפירמידה לאזור הכואב ביותר לפרק זמן של כ-15 דקות על מנת לרפא כאב ראש. עם זאת, חשוב לזכור שכל דבר טוב במידה, וטעינה חזקה מדי מהאנרגיות של האבן עשויה להיות מזיקה, לכן חשוב מאוד להקשיב לגוף שלכם על מנת לדעת מתי מיציתם את השימוש היעיל ביותר באבן השונגית. ובאופן כללי, הימצאות של האבן בסביבתכם תמיד תתרום לחיי היומיום שלכם בצורה עמוקה ביותר.
image alt

image alt

למאמרים מרתקים בנושא שונגית לחץ כאן

רוצה ללמוד יותר על אבן שונגית? רוצה לגלות את הכוח המסתתר מאחורי המנירל הזה? לחץ כאן

למד עוד


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.

אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}