דרך לאיזון ההילה בעזרת תליון שונגית

שאיפתו של האדם למציאת דרכים לשיפור האיזון האנרגטישאיפתו של האדם למצוא דרכים לשפר את תחושותיו הפיזיות והנפשיות מובילה אותו לגילויים מפתיעים של אמצעים חדישים להגשים את שאיפתו.

אבן השונגית היא הדרכים המוצלחות ביותר שמצא האדם כדי לשפר את מצבו הפיזי, לרפא מחלות ישנות וגם, למצוא פתרון ראוי לאיזון בין סוגי האנרגיות השונות המצויות בכל אדם.
ענידת תליון עם אבן שונגית, מאפשרת לאדם להגיע לאיזון אנרגטי, תוך פרק זמן קצר ומסייעת לו בשיפור כללי של מצבו הנפשי והפיזי.
 
החשיבות של צורת האבן על השגת האיזון המיוחל
 
ניתן למצוא תליוני שונגית במספר צורות, מעבר לצורה הטבעית של האבן עצמה. בדיקה אנרגטית אשר נערכה בין הצורות השונות, מצאה שהמשולש והעיגול, הינן הצורות החזקות ביותר של התליונים. בהשוואה בין הצורות השונות, התברר שהעבודה האנרגטית של האבן השונגית על הגופים ההילתיים הרבה יותר עדינה ומשמעותית מזו המתקבלת באמצעות האבן הגולמית.

דרכי פעילות ותגובות שונות של הגוף

מי שעונד תליון עם אבן שונגית, יכול לספר על ההשפעה החיובית של האבן, שבין היתר, טוענת את הגופים ההילתיים, משרה אנרגיה מטהרת ומאזנת, ובנוסף, תורמת לאיזון של בלוטת התריס.
מבחינה אנרגטית של השפעת האבן, ניתן להבחין בתהליך העובר על השדות ההילתיים, אשר עוברים תהליך של ניקוי, טעינה ואיזון ומגיעים למצב יציב בפרק זמן של 10-15 יום. השינויים העוברים על הגוף באותה תקופה, משמעותיים ועשויים לגרום לתגובות שונות של הגוף. מדי פעם, תהליך הטיהור מעורר תגובה גופנית, המתבטאת באי נוחות לשינויים. כתוצאה מכך, תופעות של חסימה מתחזקות, והן באות לידי ביטוי באי נוחות קלה באזורים שונים של הגוף. האי נוחות תופיע באזורים, היכן שקיימת חסימה להשפעות האבן. במקרים כאלה, מומלץ להסיר את התליון ל-24 שעות, ולאחר מכן, לענוד אותו שוב.

image alt
דו"ח טיפול :
נתנו את התליון ל 3 אנשים, וענדנו בעצמנו. כל מי שענד את התליון דיווח כי ביומיים -שלושה ראשונים היו תחושות גוף לא נוחות : בחילות, תחושת אי נוחות בגרון, עייפות יתר - בכל המקרים אי הנוחות התמקדה האזור שהיה חסום אצל אותו אדם.
לאחר הסת התליון וענידתו מחדש אחרי 24 שעת, הגוף נרגע לגמרי, והתליון המשיך את העבודה על גופים ההילתיים בהדרגה וללא ריאקציות.

 
המלצה:
כדאי לשים לב, שבמידה שלאחר הורדת התליון, תחושת האי נוחות נמשכת, סביר להניח שהיא אינה קשורה לענידת התליון. במקרה כזה רצוי להתייעץ עם הרופא.  

image alt

מאמרים מרתקים בנושא שונגית
רוצה ללמוד עוד על האבן המיוחדת הזאת? תלחץ כאן

 

למד עוד


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
 

אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}