התוצאות המפתיעות של טיפולים באמצעות פולרנים :

רק בשנת 1998 הרפואה החלה להשתמש באבני השונגית. לפנינו אחד המקרים היותר מוכרים של חולים שטופלו לראשונה בעזרת אבני שונגית. מדובר במקרה של חולים שסבלו מבעיות פרקים ופסוריאזיס, ושהיו מאושפזים במרכז רפואי ליד העיר מוסקבה. אותם חולים, ששום טיפול לפני כן, לא עזר לשיפור מצבם, קיבלו לראשונה טיפולים שנחשבו אז לחדשניים. במשך 8 ימים, הם שהו בין 10-15 דקות ביום, באמבטיות שבתוכן אבני שונגית במים שהיו בטמפרטורה של 36 מעלות.
כתוצאה מהטיפולים החדשניים, המטופלים יכלו לדווח על שיפור ניכר בתחושה הכללית, על הקטנה משמעותית של תופעות המחלה וגם על איזון רגשי.

מהם פולרנים וכיצד הם משפיעים על המערכת החיסונית של הגוף :

פולרנים הינם קבוצת אלוטרופים (חומרים עשויים מאותו חומר כימי, אך בעלי מבנה מולקולארי ייחודי משלהם, ובעלי הקשרים כימיים שונים) עשויים מפחמן טהור. צורתם יכולה להיות צינורית, אליפטית או כדורית. פולרנים גליליים גם זוכים לכינוי "ננו-צינוריות פחמן". הפולרן דומה במבנהו הכימי למבנה של גרפיט, אך בניגוד אליו, הוא עשוי לכלול טבעות מחומשות (או מתומנות) אשר מונעות מהמולקולה להיות כולה מישורית.
 
מחקרים נוספים עוסקים, בפעילותם יוצאת הדופן של פולרנים כשהם מומסים במים. באחד המחקרים העוסקים בנושא, הלכו עוד כמה צעדים קדימה וטענו שפולרנים הנמסים במים, עשויים לעכב את הפעילות של אנזימים חיוניים לפעילות של הווירוס האחראי על נגיף האיידס. באחד המחקרים, גם נבדק ונמצא, שפולרנים יעילים גם כנגד וירוס ההרפס. חוקרים אחרים בדקו וגילו שלפולרנים המומסים במים, יש השפעה חיובית על מערכת החיסון.
image alt

תוצאות הפעילות של אבן שונגית כשהיא בתוך מים :

את תכונות המרפא והטיהור של אבני שונגית, אפשר לראות גם כשהאבן מונחת בתוך מים. האבן מצליחה לטהר את המים ממרכיבים אורגנים, מבקטריות, משאריות של ריסוסים וממיקרו אורגניזמים. למעשה, פעילות האבן במים הינה פעילות אנטי בקטריאלית. אבן השונגית מטהרת את המים מניטראטים, מכלור, מעודפי נחושת ומפלדה. היא מנטרלת מרכיבים כימיים אקטיביים. היא מטהרת את המים מביצי טפילים ואף מעלה את צלילות המים. היא מעשירה את המים במגנזיום ובקלציום.
 
במהלך ניסויים עבור מחקר אחר, הוכנסו חיידקים ממשפחת הסטרפטוקוקוס מקבוצות AD למים שזרמו דרך סלעי שונגית. חיידקי סטרפטוקוקוס גורמים לאנגינה ופוגעים בפרקים. חיידק סטרפטוקוקוס מקבוצת D הינו אחד מהחיידקים המצויים במים שנמצאו כלא ראויים לשתייה. תוצאות המחקר הראו, שכמות חיידקי הסטרפטוקוקוס במים שבהם היה ריכוז של מינרל שונגית במשך כ-3 ימים, ירדה באופן משמעותי.
 
פרט לכך, בבדיקות נוספות שבהם היו מעורבים מים ומינרל שונגית, הסתבר כי כששותים מים שבהם יש את המינרל, רמות ההיסטמין בדם יורדות באופן דרסטי. כתוצאה מכך, המערך החיסוני מתאזן והתגובות האלרגיות יורדות באופן משמעותי. לאחר עיון בתוצאות המחקרים השונים, ניתן להניח שהטבע מייצר פולרנים שעברו תמיסה טבעית במים במינון הומיאופתי. הנושא עדיין בבדיקה בחוגים מדעיים.
כאשר עוברים טיפול באבני שונגית, המים שבאו במגע עם המינרל, יכולים לשמש לשתייה ולבישול, לאמבטיות, לחיטוי ולשטיפת העור.

השפעת המים המטוהרים על בעלי חיים :

 
במחקר אחר, הנוגע להשפעות של שונגית על בעלי חיים, התברר שבעלי חיים אשר שתו מים מאגם שבו הושרו אבני שונגית, הושפעו לטובה. המים באגם עברו בדיקות במעבדה ונמצאו נקיים לגמרי מרעלים, וניתן היה לשתות מהם מבלי שעברו הרתחה. שאלה שנותרה פתוחה, היא, האם פולרנים יכולים לעבור תהליך של תמיסה במים באופן טבעי. לפי תוצאות שנמצאו בשטח, ניתן לשער שכן.
image alt

כיצד להשתמש במים טעונים באנרגיית שונגית :

שלושה ימים לאחר שבהם הונחו במים אבני שונגית, ניתן להתחיל לשתות מהם ואף לבשל איתם.
ההשפעה החיובית של אבני שונגית ניכרת במערכות הגוף, כמו ניקוי ופעולות נוספות. השפעת המינרל מתבטאת במקומות נוספים, כמו מניעת תופעות של סטרס, כולל הפחתה משמעותית בקמטוטי סטרס, חיזוק השיער ועוד.
אדם בריא – לאדם בריא מומלץ לשתות ביום, חצי כוס עם מי שונגית, על מנת לשמר ולחזק את מערכות הגוף השונות.
מניעת מצבים של התקררות ומחלות – במשך חודשיים להקפיד על שתיית כוס וחצי עד 2 כוסות מים ליום.
לטיפול במחלות מערכת העיכול – במקום שתייה מים רגילים, לשתות מי שונגית. מומלץ לשטוף את הכלים ולהכין את האוכל עם מי שונגית.
טיפול באלרגיות – מי שונגית גורמים לירידה בכמות ההיסטמינים בדם ומשפרים את המצב של מערכת החיסון, ובנוסף מביאים לירידה בתופעות אלרגיות.
טיפול בסכרת – לחולי סכרת, מומלץ בכל יום, לשתות מדי בוקר על קיבה ריקה, 100 מ"ל של מי שונגית. שתיית המים המינרלים של אבני שונגית, מסייעת באיזון המטבוליזם של הסוכרים בגוף.
טיפול בדלקות פנימיות – שימוש במי שונגית מסייע בטיפול בדלקות פנימיות. לדלקות קלות מומלץ לשתות על קיבה ריקה, בין 50-150 מ"ל ביום. במידה של דלקת פנימית יותר חזקה, יש לשתות את המים עד להחלמה. כשמדובר בדלקות חמורות, חובה להשתמש רק במי שתייה שהוטענו ע"י אבני שונגית.
מי שנמצא בסביבה מזוהמת מאד -  במקרים שאדם נמצא בסביבה מזוהמת באופן קיצוני, עליו לשתות מי שונגית, לפחות שלוש כוסות ביום. במקרה כזה, שתיית המים משמשת כרפואה מונעת.
טיפול בביות עור – הטיפול במי שונגית בבעיות עור, פסוריאזיס, בגירויי עור, ובפצעים נעשה בשתי דרכים. מומלץ לנקות את העור בין 3-5 פעמים ביותר בעזרת צמר גפן שנטבל במים טעונים. בנוסף, מומלץ לשתות פעם ביום חצי כוס מים טעונים.
image alt

היעילות של מים שהוטענו באנרגיית שונגית :

 1. חיזוק החיות והחיוניות.
 2. אנמיה.
 3. התקררויות למיניהן, אסטמה, ברונכיט.
 4. מחלות כליות, מחלות כבד, אבנים בכיס מרה ומחלות של כיס מרה, מחלות מעיים ודרכי שתן.
 5. מערכת חיסונית חלשה, אלרגיות, תסמונת כשל של מערכת החיסון (איידס), תסמונת עייפות כרונית.
 6. מחלות לבלב, סכרת.
 7. מחלות לב וכלי דם.
 8. מחלות עור, חיטוי, חידוש רקמות.

איסורי שימוש

במקרים מסוימים יש להימנע, עד לרמה של איסור, בשימוש במים טעונים באבני שונגית. למשל, כאשר קיימת בעיה אונקולוגית, או בזמן של התקף מחלה, או תופעה של מחלה. למשל, התקף לב, התקף אפילפסיה וכדומה.

תמיכה בתהליך ריפוי בעזרת אמבטיות המכילות מים טעונים :

- אלרגיות
 • - כלי דם נפוחים ברגליים
 • - קשקשים, נשירת שיער
 • - מחלות גניקולוגיות
 • - בעיות דופק מהיר
 • - מחלות מערכת עיכול
 • - מחלות כיס מרה
 • - פצעים על העור
 • - מחלות דם ולימפה
 • - אבנים בכליות ובשלפוחית השתן
  - מחלות דרכי השתן וכליות
  - מחלות עצבים
  - דיכאון
  - סטרס
  - מחלות לבלב
  - התקררויות שונות
   - מחלות לב וכלי דם
 •  - תסמונת העייפות הכרונית.

image alt

מידע נוסף על דרך שימוש במי שונגית ותוצאותם

- דרך להטענת מי שתיה באנרגית שונגית

- דרך להכנת אמבטיה עם מים באנרגית שונגית

 

למד עוד


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.

שונגית ישראל אחראית על ייבוא שונגית איכותי ישירות ממקור יחיד הקיים בעולם, מחוז קרליה. כלל המוצרים המוצגים באתר נבדקו על ידי אנשי מקצוע על מנת לוודא את תכונות הריפוי ותכונות האנרגטיות של האבן. 


אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}