דרך לטיפול בעזרת שטיח מאבני שונגית

כל סדרת טיפולים נמשכת שבועיים , יש לעשות הפסקה בת שבועיים בין סדרות הטיפולים, ולהמשיך במינון זהה של טיפולים והפסקות, עד לריפוי מלא.
במהלך ההפסקה בין טיפולים, מומלץ לעשות מדיטצית החלמה יום-יומית עם פירמידה או הרמונייזרים למשך 15 דקות - פעם עד פעמיים ביום.

1. כאבי מותניים וגב תחתון :

להניח את הטיח על האזור בהעייתי. כדאי לחמם את השטיח לטמפרטורת הגוף ולהניח על אזור הגב הכואב. שטיח השונגית מוריד את עוצמת הכאב, מחזיר פעילות שרירים, מגמיש מפרקים ומנקה את מערכת הדם.

2. טחורים :

לשבת על השטיח למשך 20 דקות פעמיים -שלוש ביום, לסדרת טיפולים בת שבועיים.
יש לעשות הפסקה בת שבועיים בין סדרות הטיפולים, עד לריפוי מלא.

3. פרוסטטה :

לשבת על השטיח למשך 20 דקות פעמיים שלוש ביום, לסדרת טיפולים בת שבועיים, יש לעשות הפסקה בת שבועיים בין סדרות הטיפולים, עד לריפוי מלא.
4. בעיות גניקולוגיות :
לשבת על השטיח למשך 20 דקות פעמיים שלוש ביום, לסדרת טיפולים בת שבועיים. יש לעשות הפסקה בת שבועיים בין סדרות הטיפולים, עד לריפוי מלא.
image alt
5. ירידה בתפקוד מיני :
לשבת על השטיח בין 20 דקות ל 3 שעות ביום לסדרת טיפולים בת סבועיים. יש לשעות הפסקה בת שבועיים בין סדרות הטיפולים, עד לריפוי מלא.
6. בעיות ורידים וכלי דם :
להניח את השטיח באזור הבעייתי למשך 20 דקות פעמיים שלוש ביום, לסדרת טיפולים בת שבועיים. יש לעשות הפסקה בת שבועיים בין סדרות הטיפולים, עד לריפוי מלא.
7. בעיות זיהומיות בכלי דם ברגליים :
לשים רגליים על השטיח למשך 20 דקות פעמיים שלוש ביום, לסדרת טיפולים בת שבועיים. יש לעשות הפסקה בת שבועיים בין סדרות טיפולים, עד לריפוי מלא. אחרי השימוש, לעמוד, ללכת כמה צעדים במשך דקה-שתיים, ולהרים את הברכיים למעלה בהליכה.
8. איזון וטיהור אזורים בעייתיים בחדר :
מול טלוויזיה, ליד שולחן עבודה או כורסא, ליד מחשב.
9.איזון, טיהור כללי ועינה חיובית של מערכות הגוף והאנרגיה :
מערכות הגוף מתאזנות בעזרת שטיח שונגית.עדויות ניתנות על ידי אנשים שסבלו מכאבי גב ורגליים, ולאחר סדרת טיפולים בשטיח שונגית על המקום הכואב, ועמידה תוך עיסוי כפות רגליים על השטיח, נעלמו הכאבים, ירדה עייפות הרגליים וכאבי השרירים באזור המטופל ירדו.


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
 
אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}