שטיח מאבני שונגית

למה נועד שטיח מאבני שונגית :

שטיח מאבני שונגית נועד להרגיע ולסייע בטיפול בכאבים ובדלקות בחלקים שונים של הגוף. השטיח עשוי מבד ומכיל בתוכו גרגירי שונגית, המעניקים לשטיח את מרקמו השטוח. ניתן להניח את השטיח על גב הכורסא, על כיסא ועל מושב הרכב, להשגת איזון בזרימת האנרגיות בגב. השימוש בשטיח שונגית מומלץ לאנשים שסובלים לעיתים קרובות מכאבים ומבעיות באזור אברי המין, ומדלקות חוזרות ונשנות בדרכי השתן.
השימוש בשטיח שונגית מומלץ גם לגברים וגם לנשים. חשוב להקפיד על הנחיות השימוש הניתנות בזמן רכישת את המוצר.
image alt

הקשר בין שטיח שונגית לקונדליני :

אנרגיית החיים, המכונה קונדליני, זורמת באזור של חוליות עמוד השדרה. בכוחו של השטיח, לחזק ולטהר את זרימת האנרגיה הקונדלינית. ניתן להשתמש בשטיח שונגית במספר דרכים. למשל, אפשר להניח את השטיח שיהיה מתחת לכפות הרגליים, ויזרים את כוחו לכל חלקי הגוף, ובכך, להקל על בעיות שונות. הנחת הרגליים על השטיח, מזרימה לגוף תחושות של נעימות והקלה מיידית לכאבים ותחושת אי נוחות שלא ניתן היה למצוא להם פתרון עד לשימוש בשטיח שונגית.
 
דרך נוספת להשתמש בשטיח היא ע"י ישיבה עליו. ניתן לשבת על השטיח כשרוצים  לטפל בבעיות הממוקמות באזור החלציים כמו: בעיות בפרוסטטה, זיהומים שונים וטיפול בבעיות שתן, כדי לשדרג ולחזק תהליך של טיפולי פוריות, להגברת החשק המיני, הקלה על בעיות טחורים ועוד. אדם יכול לחוש תחושת הקלה, כבר אחרי 3-5 דקות מהרגע שהוא התיישב על השטיח. הוא יכול להמשיך להשתמש בשטיח כל עוד הבעיה קיימת, ולעשות הפסקה כשהוא חש שהבעיה נעלמה כליל.
 
אזהרה: אין להשתמש בשטיח מעבר לפרק זמן של 8 שעות.
 
לאחר השימוש בשטיח, יש להניח אותו בשמש לטעינה של לפחות שעה אחת.
image alt

image alt

מאמרים מרתקים בנושא שונגית

רוצה ללמוד יותר על האבן המיוחדת הזאת ? תלחץ כאן
 

למד עוד


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
 
אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}