שונגית לריפוי ותמיכה בגוף הפיזי

כיצד אבן השונגית משפיעה על מערכות שונות בגוף 


אבן השונגית יכולה להשפיע במספר דרכים על מערכות הגוף וסביבת האדם. שלוש הדרכים הידועות הן: שתיית מים שהושרו בהם אבני שונגית, רחיצה במי שונגית ושהייה בסביבה האנרגטית שבה מצויות האבנים. לפנינו רשימה של פעולות מומלצות שניתן לעשות בעזרת שימוש באבני שונגית.
 
 

  1. הגנה מפני קרינה
  2. טיפולים שונים בעור – אבני שונגית מסייעות בפתרון לבעיות בעור, במחלות עור ובמרקם העור.
  3. חידוש הנעורים והחיוניות – אנטי אייג'ינג
  4. ניקוי הגוף מטפילים
  5. מסייע בחיזוק ובאיזון של המערכת החיסונית
  6. מביא להטבה במחלות כרוניות ואוטו-אימוניות
  7. גורם לשיפור בתפקודי הכליות
  8. עוזר בטיפול בפצעים ובדלקות
  9. ניקוי כבד ודם
  10. מבצע ניקוי, חיטוי וחיזוק של מערכות שונות בגוף
image alt

אבני שונגית למען חיזוק והגנה אנרגטיים

טיפול בעזרת אבני שונגית מסייע בניקוי ואיזון של ההילה. אבני שונגית תומכות ברפואה האנרגטית. האבנים אחראיות על תהליכים שונים כמו:שחרור חסימות, שחרור של ערוצי האנרגיה של הגוף (מרדיאנים), איזון רגשי ואיזון של המרכזים האנרגטיים (צ'קרות).
אבני השונגית מספקות הגנה אנרגטית ומנטרלות אנרגיות שליליות. בנוסף, האבנים יכולות להשמיד טפילים אנרגטיים.

תרומה של אבני שונגית להתפתחות רוחנית

אבני שונגית מקדמות את יכולות התקשור של האדם, ויוצרות טעינה של אנרגיות חיוביות המעודדות צמיחה רוחנית. כאשר נעשה שימוש בשונגית בזמן מדיטציה, נוצר חיבור לידע אוניברסאלי וקבלת של הכוונה רוחנית. באותה עת, מתרחשת העברה עדינה בין הגלגולים המאפשרת תיקון הקארמה. הנחת מוצר של שונגית באזור המיטה, מאפשרת להבין את המשמעויות של החלומות.
עידוד האקולוגיה וחיזוק כוח החיים
שונגית הינו מינרל המסוגל לגרום להעלאת אנרגיית החיים. בעידן הנוכחי, שבו הקרינה נמצאת בכל תחום בחיינו, מחשבים, מיקרוגלים, זיהום באוויר ובמים, אפילו מוצרי צריכה בסיסיים, כמו תפוח עץ, למשל, זקוקים לעידוד כוח החיים שבהם.
 
טיהור המרחב מקרינה – בכל מקום ובכל זמן, האדם, והעולם, חשופים לקרינה ביו אנרגטית שלילית. היא יכולה להימצא במכונית, מול המחשב, בזמן שמנהלים שיחה בטלפון הסלולארי, מול הטלוויזיה ובכל מקום, בעיקר בעולם המערבי. מחקרים רבים, הוכיחו בעבר שהקרינה הביו אנרגטית השלילית, פוגעת לאורך זמן במערכות הגוף והנפש. עיסוק או קרבה למוצרי שונגית יכולים להוריד את הנזק של ההשפעה השלילית של הקרינה ולאפשר חיזוק ויישור של השדות ההילתיים, לייצב את מערכות הגוף ולהעניק הגנה אנרגטית.
העלאת אנרגיות חיוביות בעזרת Bovis units
מוצרי שונגית נחשבים לחומר מינרלי אפקטיבי ביותר בניסיון לחסום את ההשפעות של הקרינה השלילית אשר מגיעה מהקרקע. אלמנטים כמו: סדקים באדמה, מים בזרימה תת קרקעית ומים כלואים גורמים לתופעה של הקרינה השלילית אשר מגיעה מהקרקע.
מוצרי שונגית מנטרלים את ההשפעה, וטוענים את המרחב באנרגיות חיוביות.


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
 

אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}