דרך להגנה מקרינה - מדבקות שונגית לטלפון סלולרי

הקרינה של הטלפונים הסלולאריים מחלישה את השדה הביו אנרגטי. הטלפונים הסלולאריים ומכשירי הקשר השונים, נישאים על הגוף והגוף קולט את ההקרנה השלילית. אם ניקח בחשבון שהמכשירים פעילים ומעבירים אותות גם כשאנחנו לא משוחחים בהם, הרי שזה משפיע לשלילה על פעילות הגוף בכל רגע ורגע, והנזק מצטבר. הקרינה הנפלטת מהמכשירים מעוותת את השדות ההילתיים ויצרת לאורך זמן חסימות ואנרגיות שמשפיעות לרעה על המוח ועל הגוף כולו.

פלטה משונגית המודבקת על המכשיר הנייד, משמשת להגנה מפני קרינה

השונגית בעלת תכונות שדוחות את הקרינה האלקטרו מגנטית ומחלישות אותה : מדידות שנערכו ברוסיה הראו שהשונגית מורידה לחצי ויותר את השפעת הקרינה, מאזנת את השדות ההילתיים משקמת את הגוף ואת הגופים האנרגטיים כאשר היא מטעינה אותם באנרגיית חיים חיובית.
image alt
כדאי לזכור כי בשונגית יש פולרנים אשר מהווים סותרי רעילות - אנטיאוקסידנטים- חזקים ביותר, ומשמשים גם ש "משמרי נעורים" - כאנטי אייג'ינג. פולרנים מורידים את מידת הרעילות של קרינה, ומאטים גדילה של תאים סרטניים.

image alt

מידע נוסף על סכנות קרינה מנייד שלך

לחץ כאן וגלה למה מדבקת שונגית הכרחית לך ולילדך!

למד עוד


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
 
אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}