שונגית לחיזוק צמחים

כיצד משפיעות אבני שונגית על צמחים :

לאחר שנבדקה השפעתן החיובית של אבני שונגית על האדם, סביבתו, ועל בעלי חיים, הגיע הזמן לבדוק כיצד אבני שונגית משפיעות באופן חיובי על הצמחים. בשנים האחרונות, השימוש בצמחים והתלות של האדם במוצרים רפואיים ותזונתיים רק הולכים וגוברים. התובנה שניתן להשביח צמחים בעזרת אבני שונגית, מאפשרת לאדם להמשיך וליהנות משימוש בצמחים, שלאחר טיפוח באמצעות אבני שונגית, יותר איכותיים וחזקים.

איך זה עובד :

כאשר מוסיפים מי שונגית לזרעים, ניתן לראות את השפעת המים החיובית תוך מספר ימים. הוספת מי שונגית מזרזת את הצמיחה שלהם, מחזקת אותם ומחייה עלים, או ענפים שהתעייפו. כאשר הצמחים נמצאים בתוך הקרקע, כמו בגינה או בשדה, יש לפזר מסביב לצמחים מי שונגית, כדי שיוכלו ליהנות ממקסימום של הזנה מינראלית. המים מחזקים את כוח החיים של הצמחים ואת הצמיחה שלהם.
 
כאשר אתם רוצים להזין צמחים הנמצאים בעציצים, לשקם או להחיות אותם, יש להניח את האבן בתוך העציץ, שתחדור את המעטפת האנרגטית של הצמח, ותוכל להעשיר ולאזן את הקרקע.

image alt

הדרך הנכונה לטפל בצמחים באמצעות שונגית :

הטיפול בצמחים באמצעות אבני שונגית, דומה לכל טיפול אחר שאנחנו מכירים, כמו בבני אדם ובבעלי חיים. הוא מחייב סבלנות, תשומת לב וזהירות. בניגוד לבני אדם שיכולים לדבר ולהצביע על אי נוחות או כאבים, או בעלי חיים שלא יסכימו שיטפלו בהם, אם הטיפול שהם מקבלים אינו לרוחם, צמחים אינם יכולים לדבר או לזוז, וטיפול לא נכון, עלול להמית אותם. כאשר אתם מטפלים בצמחים שלכם באמצעות מי שונגית, שימו לב לתגובה שלהם. התחילו במנות קטנות של מי שונגית, בידקו כיצד הצמחים שלכם מגיבים, ואם אתם רואים שהתוצאות אינן כפי שציפיתם, התאימו את כמויות המים לפי מה שאתם רואים
ניסוןי אשר נעשה עם 4 עציצים שגדלו תחת השפעה שלילית של קרינת סלולר, בניסוי השתתפו : תליון שונגית , פירמידת שונגית , שונגית למים , אבנים גולמית משונגית ופלטת שונגית :

דו"ח טיפול :
לאחרונה התחלתי להשקות עץ בונזאי קשיש שעומד על אדן החלון מזה שנים רבות. הוא השיר את כל העלים שלו ונדמה הי שעבר לעלם האור של הצמחים. התחלתי להשקות אותו במי שונגית והנחתי שברי אבנים על האדמה שבעציץ. לאחר ארבעה ימים הבחנתי שהוא מתחיל להצמיח עלים חדשים.


image alt

רוצה לדעת מה זה שונגית?

רוצה לגלות יותר על אבן שונגית? לחץ כאן
 

למד עוד


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
 

אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}