שונגית לבעלי חיים

ההשפעה החיוביות של שונגית על בעלי חיים :

ההשפעה החיובית של מוצרי שונגית באה לידי ביטוי גם אצל בעלי חיים. במסגרת ניסויים שנערכו במסגרת מחקרים שונים, על ההשפעה של אבני שונגית על בעלי חיים, התבררו מספר עובדות מעניינות. למשל, כיצד ערבוב של אבקת שונגית במזון של עופות, משפיע על השובע שלהם. כאמור, במהלך אחד הניסויים, הוחלט להכניס למזון של העופות, אבקת שונגית.
 
לאחר הניסוי, התברר שהעופות היו יותר שבעים מבעבר ושצריכת המזון פחתה באופן ניכר. בנוסף, הגדילה של העופות הפכה למהירה ב- 2.5% בהשוואה לעופות שהיו בקבוצת ביקורת, שלמזונה לא הוכנסה האבקה. כמו כן, הכמות של הביצים המוטלות גדלה וגם האיכות שלהן הייתה יותר גבוהה מבעבר.
 
האבקה השפיעה גם על החסינות של העופות, שנעשו לפחות פגיעים, הם הפכו ליותר חסינים לשינויים סביבתיים ונוסף, הבשר של העופות, היה מזין יותר מבעבר.

 
image alt

כולם מרווחים כשבעלי חיים מטופלים באבני שונגית

כפי שניתן לראות, הכנסת אבקת השונגית למזונם של העופות, שירתה את כל הנוגעים בדבר. ראשית, העופות עצמם נהנו מבריאות טובה כל עוד הם היו פעילים ומתפקדים. הצרכנים נהנו מתוצרת משובחת יותר של העופות וכו'. כשהבשר של העופות הגיע לשולחן הצרכנים, הוא היה טעים ואיכותי יותר.
 
כדאי להבהיר שהצלחת הניסוי, כמו כל טיפול אחר הנעשה באמצעות אבני שונגית, תלוי באיכות של האבנים. רק שימוש באבני שונגית איכותיות יכול להניב תוצאות חיוביות ומוצלחות כפי שאנחנו רואים בתוצאות של המחקר על העופות.
 
המקרה של העופות, הוא רק אחד מהמקרים שנחקרו, או נבדקו בעבר. הטיפול בבעלי חיים באמצעות אבני שונגית הוכיח את עצמו כמוצלח, גם במקרים אחרים. כדי לקבל תמונה ברורה יותר כיצד להשתמש באבני שונגית בטיפול בבעלי חיים אחרים, יש להתייעץ עם מומחים לדבר.
דו"ח טיפול :
טיםלתי ביונת בר פצועה בעזרת מי שונגית. היונה הובאה לי על ידי חתול שאני מגדלת. מעיין שי שחתולים מביאים לעיתים לבעליהם. חסרו ליונה נוצות בכנף אחת והיא הייתה ללא נוצות בזנב. למרות שהווטרינר טען שייקח זמן רב עד שיצמחו לה מחדש הנוצות והיא תשתקם, וכלל לא היה בטוח שתוכל לחיות בשבי, היונה התחילה להצמיח נוצות חדשות אחרי ימים ספורים, תוך שהיא שוטפת את אור הזנב החסר בקערית מי השונגית שהנחתי בכלוב שלה. עד לרגע זה היא חיה ומעופפת בכנף וחצי בתוך הכלוב.
חתולים אגב, ממשיכים להתבונן עליה בתאווה.
חתולה אחרת שגדלה אצלי, סבלה מריח פה קשה. למעשה לא היא סבלה אלה אני סבלתי מריח הפה שלה. היא התקשתה לאכול בגלל דלקות חניכיים שלא נררפאו. התחלתי למזוג לקערת המים שלה מי שונגית , ואף הנחתי אבני שונגית בקערית החלב שלה, לאחר פחות משבוע נפתרה הבעיה.

image alt

הבט מדעי על אבן שונגית

לחץ כאן ותגלה מה למדענים יש לספר על אבן שונגית


למד עוד


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
 

אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}