חגורת גב משונגית לטיפול בכאבי גב

כיצד חגורת גב שונגית מסייעת בטיפול בכאבי גב

 
איך לטפל בכאב גב תחתון, או בכלל, מה הטיפול בכאבי גב הכי יעיל זו שאלה שמעסיקה הרבה אנשים, מטפלים, מטופלים, אנשים מהתחום הרפואי, פיזיותרפיסטים ועוד. כאבי גב יכולים להופיע גם אצל אנשים צעירים, לרוב אצל אנשים העוסקים בספורט, או אנשים העוסקים בעבודה פיזית ואינם מקפידים לבצע תרגילי הרפיה לאחר פעילות הכרוכה במאמץ פיזי. כאשר כאב גב תחתון תוקף אדם מכל סיבה שהיא, הוא מתקשה לבצע פעולות שגרתיות, גם הפשוטות והמוכרות ביותר, כמו קשירת שרוכי נעליו, או הרמת פריט מהרצפה. האדם אינו מסוגל להתכופף ולפעמים, אפילו, קשה לו להתיישר למצב של עמידה זקופה.
               
חגורת גב שונגית העשויה מאבני שונגית למים, מהווה פתרון מושלם עבור אנשים שבמשך שנים מחפשים פתרון שיאפשר להם לתפקד כרגיל, גם כשהם נמצאים בתוך מתקפת כאבי גב. מעבר לכך, החגורה מצליחה להקל עד למצב של העלמת הכאבים הטורדניים של כאבי גב, ופותרת את האדם מהצורך בנטילת תרופות כדי להתגבר על הכאבים.
image alt

ממה נובעים כאבי גב תחתון

לשאלה, ממה נגרם כאב גב, יש כמה תשובות. הסיבה להופעה של הכאבים, חשובה למטפלים המעוניינים להתאים למטופל טיפול שיעזור למטופל להתמודד עם הכאבים, אך גם למנוע את הופעתם מחדש. למשל, אדם יכול לסבול מכאבי גב, עקב פעילות גופנית מאומצת, תנועת גוף לא נכונה, הרמה של משקל כבד שהפעיל לחץ על אחת מחוליות הגב ועוד. מעבר לכך, כאשר אדם מבין מדוע הוא סובל מכאבי גב, הוא ידאג להיזהר בעתיד, כשהוא מאמץ את שרירי גבו.

איך מטפלים בכאבים בגב התחתון

איך לטפל בכאב גב תחתון, הינה סוגיה שמעסיקה אנשים רבים העוסקים בתחום. שיטות הטיפול המוכרות, המוכרות לכולם, כוללות תרופות להרגעת הכאבים, שאינן מעלימות אותם, טיפולים פיזיותרפיים ואביזרי עזר שאינם עושים את העבודה ועוד. חגורת גב שונגית נראית לצידם, כתרופת פלא, אחרי שמשתמשים בה מספר פעמים. לאחר שאדם מתרגל לעוצמה האנרגטית שהאבנים משדרות, הוא מבין עד כמה החגורה יעילה ונוחה לשימוש. יש אנשים שלא מוכנים להיפרד מהחגורה, ולוקחים אותה איתם לכל מקום. במיוחד אנשים שסובלים תכופות מהתקפי כאב גב תחתון, מצאו בחגורת שונגית, את הפתרון המתאים ביותר לבעייתם הכואבת והמטרידה.

image alt

מדוע חגורת גב שונגית עדיפה על פני טיפולי גב אחרים?

כעיקרון, מי שסובל מכאבי גב כרוניים, מזהה את התקפת הכאבים עוד לפני שהיא מגיעה במלוא עוצמתה. מי שאוחז בידיו חגורת גב שונגית, יודע היטב מה הוא צריך לעשות כדי למנוע את ההופעה של הכאבים. הוא יודע שעליו להניח את החגורה על המקומות הנכונים, ובצורה כזאת, למנוע מעצמו גל של כאבי גב, שעלולים להשבית אותו מכל פעילות. מי שעדיין אינו מחזיק בידיו, חגורה שונגית, נאלץ להשתמש בכל הפתרונות הקיימים בידיו, שאינם פותרים את הבעיה, אלא רק דוחים אותה, או מקלים את עוצמתה. חגורת גב משונגית נוחה לשימוש, כאשר הפעולה היחידה שאדם נדרש לבצע לפני שהוא נתקף בכאבים, או כשהוא נמצא בתוך מתקפת כאבים, היא לקשור, או להניח את החגורה על האזורים הנדרשים, כמו כתף, זרועות, רגליים, צוואר ועוד. ניתן להשתמש בחגורה בזמן העבודה או בעת מנוחה. במקרים שהכאבים חזקים מאד, ניתן להשתמש בחגורה עד להקלה, או הפגה מוחלטת של הכאבים.

מהם יתרונותיה של חגורת גב שונגית

אם השאלה, איך לטפל בכאבי גב ללא תרופות וכדומה, מעסיקה אתכם, אז חגורת הגב של שונגית, עשויה לספק לכם את התשובה הנכונה. כאשר אנשים שסובלים מכאבי גב כרוניים, נמצאים בתקופה של רגיעה מכאבים, הם נוטים לשכוח את העוצמה של הכאבים. רק כשהם מתחילים להרגיש גל חדש של כאבים בדרך אליהם, הם מחפשים פתרון מיידי למצוקה שלהם. היתרונות של חגורת גב שונגית, הם: הזמינות של החגורה, שאפשר להניח אותה במקום קטן אך גלוי לעין, הנוחות בשימוש, קשירה, או הנחה על המקום הכואב, קלילות המוצר וכמובן, הדרך היעילה והמהירה שבה החגורה פועלת על המקומות הרגישים. לאחר השימוש בחגורה, מומלץ לאוורר ולייבש אותה, עד לשימוש הבא. בשל עוצמת אבני השונגית, יש להקפיד על הנחיות השימוש, ולא להפריז בזמן שמותר להשתמש בחגורה.


image alt

פירמידות שונגית לטיפול בכאב ראש

כנס ותגלה איך פירמידות שונגית יעזורו לך להיפטר מכאבי ראש
 

למד עוד


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.

שונגית ישראל אחראית על ייבוא שונגית איכותי ישירות ממקור יחיד הקיים בעולם, מחוז קרליה. כלל המוצרים המוצגים באתר נבדקו על ידי אנשי מקצוע על מנת לוודא את תכונות הריפוי ותכונות האנרגטיות של האבן. 

 

אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}