ראיון עם סרגיי רטנר בנושא שונגית

שונגית זו אבן ייחודית, שנכרית בקרליה ליד יישוב קטן בשם שונגה. מאז ימי קדם, ידעו התושבים המקומיים אודות הכוח העצום והמסתורי המרפא מחלות רבות ומטהר את מקווי המים בסביבה. מה הסוד של האבן השחורה הזו שממבט הראשון נראית רגילה? מאין היא הופיעה, ממה מורכבת ומדוע יש לה סגולות מרפא? עד עצם היום הזה, המדענים ופרפסיכולוגים תרים אחר תשובות לשאלות אלה, אך שונגית אינו מגלה את סודותיו בקלות.

אודות הגילויים שלו מספר סרגיי רטנר, מטפל הוליסטי, מדיום ומומחה לביו-אנרגיה, אחד מהמחברים של הספר אודות שונגית  - "שונגית BEST מסע להבראת האדם וכדור הארץ"

 

שאלה :
"מדוע החלטת לחקור את שונגית מנקודת מבט של תפיסה על חושית? מה הניע אותך לכך?"

תשובה :
"בעת המגע הראשון עם שונגית, נדהמתי מאנרגיה רבת עוצמה שפתאום החלה למלא את גופי בכיוונים מסוימים תוך ריכוז במקומות הכואבים. לאחר 10-15 דקות של השפעת שונגית, הכאב החל לפתע לדעוך. הדבר הביא אותי לחשוב שיש לשונגית מלבד השפעה ספציפית במישור הפיזי, אף השפעה חזקה יותר ברמה אחרת. כך גיליתי מניסיוני כי לאבן כוח נוסף שעליו מדברים וכותבים. אני הרגשתי את הכוח בצורה ברורה כאשר אחזתי באבן בידיי. כך הקולגות שלי ואני התחלנו לחקור את ההשפעה הביו-אנרגטית של שונגית. בדקנו כיצד פועל השונגית ברמה אנרגטית, כיצד הוא משפיע על זרימת האנרגיה בגוף האדם, כיצד משפיע על מחלות, עייפות ותחושות כאב, בדקנו את סגולות השונגית לאזן, לתקן וליישר את האנרגיה סביבו וכו'."

ראיון עם סרגיי רטנר בנושא שונגית

שאלה :
 "כיצד ניתן לנצל את שונגית למטרות ריפוי?"

תשובה :
"אני חקרתי את השונגית מנקודת מבט של ריפוי כיצד ניתן לנצל אותו למטרת ריפוי ויש לי פיתוחים מסוימים בתחום זה. כאן בישראל, אני מעביר קורס תלת יומי לניצול השונגית עבור מרפאים. בקורס זה אני מספר אודות השפעות השונגית וכיצד ניתן בעזרתו להתגונן בעת הטיפולים, וכיצד לפתור את הבעיות שפתרונן מחייב השקעה רבה. שונגית פועל נהדר במקום המרפא מאזן, מביא להרמוניה ומשקם את המאזן האנרגטי של האדם. לאחר הטיפול, המטופל יכול לרכוש שונגית ולבצע את אותם הטיפולים בבית. אם המרפא עובד עם המטופל בממוצע פעם בשבוע, המטופל יכול לטפל בעצמו באמצעות השונגית אפילו מדי יום ביומו."

 

ש: מה ניתן לומר על שונגית מנקודת מבט של התרגולים הרוחניים?

ת: כיום אני רואה בשונגית לא רק אבן או מינרל אלא שער או דלת לעולם רוחני מקביל. אותו עולם מקביל שאנשים רבים מחפשים אחריו בעזרת מדיטציות קשות ביותר, על מנת לשאוב מתוכו מידע וידע. בעזרת שונגית אותה מדיטציה עוברת בצורה קלה יותר במידה ניכרת האדם לא צריך להגיע להרפיה, הוא עובר לרמה אחרת של תודעה באופן מיידי. כיום, אנשים שהחלו לתרגל מדיטציה עם שונגית, הצליחו לשפר את האיכות של המדיטציה שלהם, כלומר עברו לרמה גבוהה יותר של עבודה עם המידע.

 

שאלה :
" אילו גילויים שאינם ידועים למדע הרשמי, כלולים במחקרים שלך?"

תשובה : 
"גילינו כי לצורך השפעה חיובית לא חייבים מגע ישיר עם שונגית. למשל, מספיק פשוט להניח אבן שונגית או פירמידה למקום כואב או להחזיק כדור שונגית רגיל. באותו רגע, הכאבים פוחתים במידה כזו, שהמחלה בעצם נעלמת. לאחת המטופלות שלי היו אבנים בכיס המרה שגרמו להתקפי כאבים עזים מדי יום. היא לקחה לוחית שונגית ופשוט הדביקה לגוף במקום בו חשה כאבים. מאז עברו 4 חודשים היא לא חשה שום כאבים ונעלמו האבנים מכיס המרה. כלומר, שונגית איפשר לגוף לעבד את האנרגיה השלילית שבתוכו לתוך אנרגיה חיובית. נתקלתי כבר במקרים רבים מאוד, במסגרת הפרקטיקה שלי, המוכיחים את הסגולות של שונגית. מספיק להניח את בסיס הפירמידה למקום הכואב, אפילו דרך הבגדים.

מלבד זאת, חקרנו את השונגית מבחינת תכולה של אנרגיית חיים (יחידת מדידה בוביס- bovis ) והתברר שכמות האנרגיה שכלולה בו עולה פי מאה על זו הכלולה בקריסטלים רפואיים אחרים."


image alt

רוצה ללמוד יותר על אבן שונגית?

 לפני כמילארד שנים, פגע בכדור הארץ מטארויט אשר הגיע מעומקי החלל...
 

למד עוד


אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}