לטיפול בכאבים :


להניח את בסיס הפירמידה על האזור הכואב למשך 5-15 דקות מספר פעמים ביום.
להמשיך בטיפול עד לריפוי.
לא לכוון את הקודקות של הפירמידה אל האזור הכואב, לא לשבת עם הפירמידה לזמן ארוך יותר על מנת להימנע מיצירת עומסים אנרגטיים בגוף.
כדאי להתייעץ במטפל באנרגיות על מנת להתאים את גודל הפירמידה ואת משך הטיפול.

להרפיה :


שונגית, מטהרת את השדות ההילתיים, מאזנת את הזרימה האנרגטית בגוף ומחוץ לו, ומאפשרת הירגעות והרמוניה. דרושה סבלנות על מנת להגיע אל השלווה, אך התהליך בעזרת פירמידת שונגית, הוא תהליך "מזרז" בשל השילוב העצמתי בין צורת הפירמידה לבין המנירל.

1. לשבת במצב רפוי - כאשר אדם יושב במצב רפוי, האנרגיה עובדת ביותר קלות. אפשר על מזרון, בישביה מזרחית או לוטוס, ואפשר על כיסא - כששתי כפות הרגליים נוגעות בקרקע והרגליים מופרדות מעט אחת מהשנייה. מוטב לשבת ולא לשכב כדי לאפשר לאנרגיה לזרום בגוף בחופשיות.

2. להניחאת כף יד שמאל על יד ימין, ולהניח עליה פירמידה. יתכן שבימים מסוימים תמצאו שיותר נעים לכם מבחינה אנרגטית, להניח את יד ימין למעלה.

3. שבו בתנוחה הנוחה לכם, עצמו עיניים והתרכזו בתחושות.

4. אחרי זמן קצר יורגשו פעימות או חום בכפות הידיים. אם אתם מרגישים שהפעימות קשות לכם, הניחו את הפירמידה מול הגוף במקום להחזיק אותה ביד.

5. אחרי מספר דקות נוספות תחושת הפעימות תפסק תהיה הרפיה של השרירים, ורידיה משמעותית במתח הכללי.
בשלב מסוים תהיה תחושת קלילות מרחפת, אפשרו לתחושה להישאר עד 20 דקות.

6. יתכן שבשלב זה יחצו את מחשבתכם רעיונות, תמונות, תובנות שונות, ויתכן שמחשבות יום- יומיות יחלפו בראשכם, אפשרו לדברים להיות. לאורך זמן גם המחשבה נרגעת והאנרגיה זורמת אל הגוף ומהגוף בחופשיות.

7. הגוף נטען במידע אנרגטי, הגופים ההילתיים מועשרים והנשמה עוברת התנקות מקרמה שלילית.הביטוי הכי מתאים לתאר את התחושה הוא, אחדות עם היקום.
נדרשת סבלנות לשבת לאורך זמן, אך התוצאה שווה את המאמץ.
image alt

image alt

למידע נוסף על פירמידות והשפעתן

רוצה ללמוד יותר על הצורה המיוחדת הזאת והשפעתה על הסביבה? תלחץ כאן

למד עוד


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
 

אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}