סכנות הקרינה מטלפון נייד

אילו נזקים נוצרים עקב קרינה מטלפונים סלולאריים :

במשך שנים, אנחנו שומעים את אזהרותיהם של מדענים, מערכות בריאות וחוקרים הנוגעות לסכנה המוחשית משימוש אינטנסיבי ולא זהיר בטלפונים סלולאריים. לאחרונה הוכח כי גלי EMF (Electromagnetic Field), ובעברית, שדות מגנטיים, מסוגלים לעורר שינויים ברמת התאים, לגרום להפרעות גנטיות ולזרז את הופעתם של תאים חולים, כמו גם של גידולים ממאירים. שדות מגנטיים עלולים גם לגרום לאובדן הזיכרון בקרב בעלי חיים.

image alt

 

כיצד שימוש במוצרי שונגית יכול למנוע או למזער את נזקי הקרינה?

במהלך מחקרים שנערכו ע"י מדענים מדנמרק ונורווגיה, עולה כי המשתמשים בטלפונים סלולאריים התלוננות בתדירות גבוהה יותר ממשתמשים אחרים על תופעות שונות כמו: עצבנות, ישנוניות וכאבי ראש. הסימנים הנ"ל אופייניים לדיסטוניה וגטטיבית וסקולרית. בנוסף, השדות האלקטרומגנטיים אשר נוצרים באמצעות הטלפונים הסלולאריים, משפיעים על גוף האדם, וגורמים לתופעה של מתח במערכת החיסונית. לפי טענתם של רופאים, היחלשות של המערכת החיסונית בגוף, מובילה לירידה ביכולת להתנגד ולמחלות, וגם להשפעות חיצוניות מזיקות.
 
על מנת להגן על הגוף מפני החשיפה לקרינה ממכשירים סלולאריים, מומלץ להפחית באופן דרסטי בכמות השיחות המנוהלות דרכם, להפחית בשימוש במקרים שניתן להימנע משימוש יתר. שיחות טלפון ארוכות בטלפון סלולארי פוגעות באופן ישיר במערכת החיסונית של האדם. מקרה הממחיש את הסכנות בקרינה המצויה בטלפונים ניידים, הינו מקרה שאירע בשנות ה-90 בארה"ב. במהלך משפט שדן בסיבות מותה של אישה, אשר סבלה מגידול במוחה, צוות של עורכי דין הצליח להוכיח שמותה, נגרם עקב שימוש רב בטלפון נייד. ראו, הוזהרתם, שימרו על ראשכם.

image alt

מדענים העוסקים בנושא, בדקו ומצאו שהתקשורת הסלולארית, כמו גם כל מקור אחר של קרינה אלקטרומגנטית (טלפון אלחוטי, מיקרוגל, טלוויזיה, מחשב וכו') פעילה מבחינה ביולוגית, כלומר, היא משפיעה על בריאות האדם. לפי דעתם של רופאים, השפעה זו מביאה איתה מגמה שלילית. בניגוד למכשירים האחרים, בעת פעילותו, טלפון סלולארי בנמצא בקרבה מיידית לשני אזורים קריטיים בראש, לעיניים ולמוח. פרט לכך, שאר המכשירים הטכנולוגיים, כגון, טלוויזיה, מחשב וטלפון אלחוטי, אינם משתווים לטלפון הסלולארי ברמת הקרינה שהוא פולט בעת השימוש בו.
 
הנזקים שהגלים בטווח של תדירויות רדיו המוקרנים מטלפונים ניידים, הם רבים ופוגעים באזורים שונים בראש. הם נקלטים ברקמות הראש, ובעיקר ברקמות המוח. הם פוגעים ברשתית העין, במערכת השמיעה, בחלקים שונים של מערכת שיווי המשקל, הן כשהם מגיעים באופן ישיר וגם באופן עקיף. הגלים עלולים לפגוע גם בחלקים נוספים של הגוף. למשל, כאשר אדם מחזיק במשך שעות טלפון סלולארי בכיס מכנסיו, או מניח אותו קרוב לאזור אחר של הגוף, בזמן מנוחה וכדומה. אך כעיקרון, הפגיעה החמורה ביותר תהיה בתפקוד של מערכת הלב וכלי דם, במערכת האנדוקרינית ובתפקוד של מערכת העצבים.
 
מדענים שבים ומזהירים מפני הסכנות של קרינה מטלפונים סלולאריים שמעמידה בסיכון מוגבר ילדים המשתמשים בטלפונים ניידים. הפגיעה במקרה של ילדים, היא באפשרות של גרימה להפרעות בזיכרון ובשינה.
לפי דעתו של ד"ר ג'רארד היילנד, מאוניברסיטת וורוויק, הסיבה לפגיעה משמעותית גדולה יותר בילדים, נעוצה ביכולת של קרינה אלקטרומגנטית, אפילו חלשה,  לחדור את המעטפת של הגולגולת של ילדים צעירים. המעטפת של הגולגולת אצל ילדים מתפתחים, דקה יותר ופחות מאסיבית בהשוואה לאנשים בוגרים. השפעת הקרינה האלקטרומגנטית מאד דומה להפרעות המוכרות בשידורי רדיו. הקרינה מסוגלת לשבש את יציבות תאי הגוף, היא גם עלולה לפגוע בתפקוד של מערכת העצבים, ע"י גרימת כאבי ראש, הפרעות שינה ואבדן הזיכרון. 

כיצד הטלפון הנייד גורם להפרעות בשינה :

הטלפון הנייד המונח בשידה שליד המיטה, בזמן שאתם ישנים, עלול להפריע לשינה שלכם, גם כשאתם לא מדברים בו. הסיבה לתופעה, היא הריכוז הגבוה של קרינה שהטלפון פולט גם במצב המתנה. הקרינה משפיעה באופן שלילי על מערכת העצבים, ואף משבשת את תהליך השינה כולו, החל משלביו הראשונים.
למסקנה זו הגיעו מדענים רוסים, המשתייכים למכון לפעילות עצבית גבוהה ונוירו פיזיולוגיה הממוקם ליד האקדמיה למדעים ברוסיה. לפי דעתם של המומחים, הקרינה האלקטרומגנטית המופיעה בתדירות של 900 מגהרץ, אשר נוצרת ע"י טלפון נייד מודרני, עלולה להפריע לפעילות של הקרינה החיובית אשר נוצרת ע"י תאים חיים. התדירות של הקרינה החיובית, גם היא, נמצאת בטווח של 800 – 1000 מגהרץ.
כתוצאה מכך, הקרינה השלילית עלולה לגרום לשיבושים שונים בפעילותם של מרכזים עצביים האחראים על הוויסות של תפקודים בגוף – כמו, למשל: מחזורי שינה וערות, תחלופה של שלבי שינה מהירה בשינה איטית ועוד.

דיון חדש אודות הנזק של התקשורת הסלולארית :

מספר אירועים שהתרחשו בסין הציתו דיון חדש הנוגע לנזקים הנרגמים ע"י התקשורת הסלולארית. המחלוקת בין מדענים נוצרה עקב אירוע שהתרחש בסין, כאשר מספר אנשים נפגעו כתוצאה מפגיעת ברק בטלפון סלולארי. בצרפת, הרחיקו לכת בנושא הזה, כשהשירות המטאורולוגי הזהיר את תושבי המדינה משימוש בטלפונים סלולאריים, בעת סערת ברקים שעמדה להכות את המדינה. הם הזהירו את המחזיקים בטלפונים ניידים, שלא לעשות בהם שימוש בזמן שמתחוללת סערה, מכיוון שהמכשירים, גם כשהם לא בשימוש, מוליכים חשמל ועלולים לגרום לפגיעה סביבתית, אם הם נפגעים מהברק.
 
בשבדיה, דווח שהשלטונות הכירו באופן רשמי, בקיומה של אלרגיה לטלפונים סלולאריים ובעקבות זאת, התקבלה החלטה חסרת תקדים: כל מי שהוכח שהוא אלרגי לטלפונים סלולאריים, יוכל לקבל תמיכה משמעותית מתקציב של כ-250,000 דולר, ולהעתיק את מגוריו לאזורים מרוחקים במדינה, שאין בהם טלוויזיה או תקשורת סלולארית.
כיצד ניתן להתגונן מפני קרינת טלפונים סלולאריים?
הצעד הראשון כדי להקטין את הנזקים מפני חשיפה לקרינה מטלפונים סלולאריים, היא, כמובן, להפחית באופן ניכר את השימוש בהם. בנוסף, לא להצמיד אותו לגוף בזמן שהוא לא בשימוש, ובזמן השינה, להרחיק אותו ככל שניתן. בימינו, קל להגיד, אבל קשה מאד ליישם. הטלפון הנייד הוא היום הכלי התקשורתי המזוהה ביותר עם האדם המודרני. קשה לתאר את חיינו ללא הכלי החכם, אך המסוכן, ולכן, ככל שננסה להפחית את השימוש בו, עדיין נהיה זקוקים לו לפעולות שוטפות בחיינו.
הדרך הנכונה להתמודד עם הסכנות הנובעות מהקרינה בטלפונים ניידים, היא בעזרת השימוש באבני שונגית. הוכח בעבר, כי המבנה הייחודי של הפחמן הפולרני המצוי באבן השונגית, מחליש באופן ניכר את ההשפעה הפתוגנית של קרינה אלקטרומגנטית על האדם. בעזרת מדבקה שונגית המוצמדת לטלפון הנייד או לנרתיק הנושא אותו, המשתמשים יזכו להגנה מפני הקרינה האלקטרומגנטית ובנוסף, ייהנו מהסגולות הנוספות של האבן עצמה. זהו אמצעי יעיל וחזק שבעזרתו ניתן לנטרל את ההשפעות השליליות של הקרינה האלקטרומגנטית.

image alt

מדבקת שונגית לטלפון למניעת קרינה

כנס עכשיו ותגלה כיצד אפשר להתגונן מפני קרינה ממכשיר נייד
 

למד עוד


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
 
 

אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}