פלאי האנרגיות הנסתרות של הפירמידות

גם בעידן המודרני, הפירמידה, אחת משבעת פלאי תבל, נחשבת למבנה הניכר בחוזקו ובשרידותו. קיימות מספר השערות לגבי המקור לצורתן הייחודית של הפירמידות. חלקן טוענות שהידע עליהן הגיע לעולם ע"י חוצנים, אחרות קושרות אותן ליבשת אטלאנטיס, והנודעות ביותר, מתייחסות לרצונן של הפרעונים המצרים, שביקשו לנצור את רוחם באמצעות טקסי קבורה ייחודיים. בלי שום קשר להשערות לגבי מקורה, צורתה הייחודית של הפירמידה ממקדת אליה אנרגיות חיוביות אשר משדרות לסביבה איזון וריפוי אנרגטי.
 

העניין המחודש בפירמידות במאה ה- 20 :


עניין מחודש בפירמידות נוצר בשנות ה-30 של המאה ה-20, כאשר מדען צרפתי, בשם אנטוני בובי, הבחין שבעלי חיים שנמצאו מתים בתוך פירמידה, לא התפרקו, אלא הפכו למומיות. בעקבות גילויו, הוא החליט לבנות פירמידה מעץ, ולאחר בדיקה, הוא גילה שהפירמידה יכולה לגרום להתייבשות של חומרים אורגניים, וגם למנוע ריקבון והתפרקות. את המשך המחקר שהתחיל בובי, המשיך כמה שנים אחריו, המהנדס הצ'כי, קארל דורבן. כתוצאה מחקירותיו, דורבן הסיק שצורתה של הפירמידה משפיעה על תהליכים שונים ועל הכיוון שלהם.
 

ניסוי חסימת קרינה אלקטרומגנטית מראוטר ביתי על ידי פירמידת שונגית 

ניסוי סכיני הגילוח :

המהנדס הצ'כי השתמש לצורך הניסוי, בסכין גילוח ישן ומיקם אותו בפירמידה (תוצרת עצמית) בגובה שהוא שליש מהגובה של הפירמידה. לפי דעתו במיקום זה, קיים ריכוז האנרגיה הגבוה ביותר בפירמידה. לאמר מספר ימים, דורבן גילה את סכין הגילוח כשהוא חד כמו חדש. הוא ציין במחקרו, שהצליח להשתמש בסכין לאחר שהייתו בפירמידה בעוד כ-60 פעמים. בעת הניסויים, כמות הגילוחים אף עלתה ל-200 פעמים. דורבן אף הצליח לתרגם את גילויו לפסים רווחיים, ובמשך הזמן בנה פירמידות להשחזת סכיני גילוח, ואף רשם על כך פטנט.

ניסוי המים הקפואים :

 האנרגיה של הפירמידות יצרה עניין רב אצל חוקרים נוספים. המחקרים הבאים עסקו באנרגיות שהתגלו במים הנמצאים בתוך הפירמידה. באחד המחקרים סיפרו על מקרה של מים שעמדו בתוך פירמידה, שהצליחו לחזק ולחדש רקמות ותאים, ואף מנעו תהליך של הזדקנות. במחקר נוסף, סופר על בקבוק מים שהונח בתוך פירמידה לתקופה של 3 חודשים בטמפרטורה של מינוס 38 מעלות. לפי טענת החוקרים, המים לא קפאו. אך ברגע שהזיזו אותו ממקומו, המים בתוך הבקבוק הפכו לגוש קרח. מחקרים נוספים שנעשו בתוך פירמידות, מצביעים על ירידה ניכרת ברמת הרעילות הרדיואקטיבית ובכמות הבקטריות והווירוסים השוהים בתוכה.
עוצמתן של פירמידות שונגיות :
כוחה של הפירמידה מתבטא בתחומים נוספים. השפעתה של הפירמידה ניכר כמכשיר המאיץ את ההתפתחות של המודעות. ישנם מספר גורמים הקובעים את מידת ההשפעה של הפירמידה על מודעות האדם. מבחינה טכנית, כוחה של הפירמידה נמדד לפי פרמטרים של גודל, מידות, זווית העלייה מעל פני הקרקע ולפי החומרים שמהם היא בנויה. פירמידות המיוצרות לפי שיטת חתך הזהב, הינן בעלות תכונות של ריפוי והגנה, וככל שהחומרים שמהם הן עשויות, בעלי עוצמה אנרגטית גבוהה, כך גם גדלה ההשפעה החיובית שלהן על הסביבה. צורתה המיוחדת של הפירמידה מכפילה את התכונות של החומרים שמהן היא עשויה. בדיקות שנערכו לפירמידות שונגיות, מצביעות על היותן בעלות עוצמה מאוד גבוהה.
פירמידת שוגנית – קסם של צורה
פירמידות שונגית בעלות איכויות גבוהות ביותר לעומת פירמידות עשויות מחומרים אחרים. לשם השוואה, פירמידה עשויה מאבן קוורץ בגודל 5-7 ס"מ מסוגלת להקרין אנרגיה חיובית ברדיוס בן 0.5 עד 3 מטר. לעומת זאת, פירמידה שונגית באותן מידות, יכולה להקרין אנרגיות חיוביות לטווחים שבין 1.5 עד 15 מטר.
בכוחה של פירמידת שונגית להטעין את הגוף באנרגיית חיים. שדה ההילה של האדם, מתנקה ומתחזק בהשפעה האנרגיות שמפיצה הפירמידה. האנרגיה עוברת מההילה אל הגוף ויוצרת איזון עד לרמה התוך-תאית. כמו כן, הקודקוד של הפירמידה השונגית, פולט עוצמה גבוהה לסביבתו הקרובה.

כיצד מאזנים את אנרגיית הגוף :


מי שמעוניין לאזן את אנרגיית הגוף בדרך קלה ופשוטה, מומלץ שיישב בין שתי פירמידות שונגית במשך 15-30 דקות. אפשר למקם פירמידה שונגית גדולה (7 ס"מ) בצד השמאלי של הגוף ובצד ימין, להעמיד פירמידה שונגית קטנה (3-5 ס"מ) כדי ליצור את האפקט הנדרש. הפירמידות צריכות להיות ממוקמות לכיוון צפון, כשרצוי שהן יהיו מונחות בגובה של אגן הירכיים. ע"י ישיבה של 15-30 דקות בין שתי הפירמידות, ניתן להשיג איזון אנרגטי, טיהור ושיקום של מערכות הגוף. הישיבה גם תורמת לעידוד הצמיחה הרוחנית. על מנת להימנע מטעינת יתר, מומלץ להימנע מישיבה שהיא מעל חצי שעה.

הניסוי בכביש מוסקבה – ריגה :

 

את ההשפעה הגדולה שיש לפירמידה שונגית על הסביבה אפשר להראות שוב באמצעות מקרה מעניין שקרה לפני מספר שנים. במהלך ניסוי אשר נעשה בכביש מוסקבה – ריגה ברוסיה, אפשר היה לראות שמספר התאונות ירד באופן דרסטי. השינוי במגמת התאונות הגיע לאחר שקברו פירמידת מתכת גדולה באדמה בסמוך למקום. הפירמידה הייתה עמוסה באבני שונגית, שהצליחו לשנות באופן חד את עקומת התאונות במקום.

image alt
הפירמידה השונגית מקרינה לסביבתה אנרגיות חיוביות ומטעינה באנרגיית חיים כל מי שבא במגע איתה. תכונותיה המגוונות והחשובות של הפירמידה משפיעות על תחומים רבים בחיי האדם. חשוב לציין שטווח ההשפעה של הפירמידה גדל ומתרחב לאורך הזמן בכל מקום, בחדרים, בבתים וכו'. האנרגיה המופצת ע"י הפירמידה נעה במרחב ומטהרת את ההשפעות השליליות בכל מקום שהיא מגיעה אליו. לפנינו חלק מתכונותיה החשובות של הפירמידה השונגית.
- פירמידה משונגית חוסמת קרינה, מונעת השפעה של אנרגיות שליליות ומנטרלת השפעות גיאו- פתולוגיות.
- הפירמידה מבטלת "עין רעה" ומבטלת השפעות שליליות המגיעות מבני אדם ומהסביבה.
- אדם אשר נמצא ליד פירמידת שונגית יחווה שיפור במצב הרוח ובמערכות השונות של הגוף. הפעילות המתבצעת ע"י המערכת החיסונית משתפרת, הויטאליות עולה, הלחץ העצבי יורד, יש גם ירידה ניכרת בכאבי ראש, ובמקרים רבים, בעיות של נדודי שינה, נפתרות.
- פירמידת שונגית מסייעת בהורדת קרינה שלילית. היא מצליחה לטהר שדות הילתיים, ואף מצליחה ליישר גופים הילתיים. היא אינה מאפשרת לקרינה להפריע לתנודות האנרגטיות. היא מגנה על בתים ומבנים תעשייתיים מפני קרינה של טלוויזיות, מיקרוגלים, מחשבים, מקררים ומפני מכשירים אשר פולטים קרינה ביו אנרגטית שלילית.

 

image alt
כיצד להשתמש נכון באנרגיות של הפירמידה השונגית :
על מנת לחדש את האנרגיות, מומלץ להניח פירמידת שונגית בסביבת מכונות, ובמקומות בהם נהוג לנוח. רצוי להניח את הפירמידה בין האדם לבין מכשירים הפולטים קרינה אלקטרו-מגנטית.
חשוב לדעת שאפשר להשתמש בפלטות ובאבני שונגית כדי לעצור את הקרינה ממכשירי טלפון סלולאריים. אבני שונגית אפקטיביות מאד בכל מה שנוגע לחסימת ההשפעות של קרינה גיאו-פתולוגית שלילית, לנטרול השפעתה ולטעינה של המרחב באנרגיות חיוביות.
צורתה המיוחדת של הפירמידה מעצימה את האיכויות הייחודיות שלה. מקורה של אנרגיה שלילית מהקרקע נוצרת בטבע, בין היתר, בשל סדקים קיימים, או כאלה הנוצרים באדמה, ובגלל נחלים תת קרקעיים. כאשר אדם שוהה בסביבה שיש בה אנרגיות קרקע שליליות, גם הגוף והנפש ניזוקים. התופעות הנוצרות עקב מפגש עם אנרגיה שלילית מהקרקע (קרינה גיאו-פתולוגית שלילית) הן: כאבי ראש, חולשה, אפטיה, החלשות של המערכת החיסונית, בעיות אונקולוגיות, חשיפה גדולה יותר למחלות, וגם, מוות בעריסה של תינוקות. הקרינה הגיאו-פתולוגית משפיעה לרעה גם על כלי הדם והלב.
טיפים לשימוש נכון בפירמידות שונגית :
- על מנת שהשפעותיה החיוביות של פירמידת שונגית יבואו לידי ביטוי, מומלץ להניח אותה במקומות בהם אדם נמצא ברציפות. למשל, ליד המחשב, ליד מכשירים חשמליים, על שולחן העבודה, ליד המיטה וכדומה. כדי שההשפעה של הפירמידה תהיה אופטימאלית, היא צריכה להיות בגובה ובמרחק המתאימים מהאדם, כדי שהאנרגיה המוקרנת מהאבן השונגית ומהקודקוד של הפירמידה, יגיעו אל סביבת מרכז הגוף של האדם.
- הנוכחות של פירמידת שונגית במקום העבודה, מאזנת את האווירה, מעלה ומאזנת את הריכוז ואת כושר העבודה, מעלה מיקוד, מורידה את המתח ואת הלחץ מהעובדים.
- נוכחותה של פירמידה שונגית ליד המיטה של אדם חולה, מחזקת את יכולת ההחלמה.
- פירמידה אשר מונחת על שולחן העבודה של תלמידים, מאפשרת להם להתרכז טוב יותר, ולהתמודדות חיובית עם המטלות הלימודיות המוטלות עליהם.
- על מנת לקבל את ההשפעה המקסימאלית מפירמידה שונגית, חייבים להעמיד אותה באופן שפאה אחת תהיה מופנית לכיוון צפון.
- פירמידת שונגית זקוקה לחשיפה לשמש אחת לשבועיים-שלושה. מומלץ להניח אותה לפרק זמן של שעה מול השמש, פעולה שמטרתה לחזק ולטהר את תכונות ההגנה של הפירמידה.


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
 

אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}