דרך לריפוי אדם ואדמה : מבט אנרגטי

השפעתה החיובית של תורת ההומיאופתיה בטיפול בחולים

טענתם המוכרת של מטפלים הומיאופתיים, שניתן לטפל באדם חולה בעזרת אנרגיית החומר, ושביכולתה ניתן להחלים ממחלות, מקבלת חיזוקים בשנים האחרונות.
מזה מספר שנים, מטפלים העוסקים ברפואה המשלימה עושים שימוש בתמציות פרחי באך, במים אנרגטיים ובתמציות הומיאופתיות. התוצאות החיוביות המתקבלות מהטיפולים, כמו גם תגובות הגוף, הרגשיות והנפשיות לטיפול המתבצע באמצעות תמצית אנרגיה, קורות, לעיתים גם בהעדר של החומר עצמו.
 
ככל שהאנרגיה החיובית קיימת, התוצאות מופיעות. חשוב שנזכיר את העיקרון הסינרגטי הטוען שהשלם, עולה על סה"כ של כל חלקיו. לעיתים, נדמה שעד היום לא ניתן היה להוכיח את סגולותיה של אנרגיית החיים, באמצעים מדעיים, מכיוון שלמדע עדיין אין אותם כלים כדי לבדוק את כוחה של אנרגיית החיים.
 
אבני השונגית הינן מינרל טבעי אשר מורכב מפחמן. הגוף החי ניזון וזקוק לפחמן יותר מכל גורם אחר. המינרל עשוי ממולקולות ארוכות ומשמש כאלמנט בסיסי לבניית הגוף. ללא פחמן, הגוף היה עסוק בלאסוף מולקולות שאין ביניהן קשר, או רק קשר רופף, שלא היה מצליח להחזיק את הגוף כיחידה אחת שלמה.
כוח הריפוי של מוצרי שונגית נובע מהנוכחות של פחמן מסוג "פולרן" בנוסף לכישורים האנרגטיים הטבעיים של האבן. אבני השונגית עובדות באופן סינרגטי, כלומר, עוצמת האנרגיה של האבן, הרבה יותר גדולה מסכום מרכיביה.

image alt
הגוף והסביבה, שואבים ממוצרי השונגית והאנרגיה שהיא מפיקה, את האלמנטים שהם זקוקים להם באותו פרק זמן. בעזרת החלפת יונים, ניתן להוציא באופן נקודתי את החומרים המרעילים את הגוף, ותחתיהם לקבל מינרלים שהגוף זקוק להם.
 
ניתן לומר באופן מטפורי – אבני השונגית בוחרים איך לפעול בעצמן. הן מאפשרות לגוף לצרוך את הכמויות הנדרשות לו, הן מוסיפות ומתקנות אלמנטים ודואגות שהגוף יקבל רק את מה שהוא באמת צריך. תהליך האיזון האנרגטי מתקיים ברמה הפיזית וברמות האנרגטיות האחרות, והאיזון בסופו של דבר, מביא לתוצאה של החלמת הגוף מהמצוקה שהוא היה שרוי בה. האנרגיות של מוצרי שונגית נעות במרחב ומטפלות בכל מה שנמצא בטווח הפעולה שלהן. האנרגיה השונגית חודרת למים היכן שמונח המינרל, וגם לגוף האוחז באבן ומשפיעה גם על הסביבה של המינרל.

מה מרגיש אדם כאשר הוא מחזיק שונגית ביד

כאשר אדם מחזיק בידיו מוצר שונגית, הוא מרגיש תחושות של נימול, חימום ושל זרימה שעוברות בגופו. התגובה הפיזית של הגוף, מתבטאת בתגובה המיידית של הנקודות החסומות, שהן הראשונות להגיב כשהן נפגשות לראשונה עם אנרגיות השונגית. לתופעת המפגש של הגוף עם שונגית, קוראים "ריאקציה" והיא מתרחשת כאשר הגוף מעלה חסימה רגע לפני שהיא משתחררת ממנו. בד"כ, עוצמת הריאקציה בעת שחרור החסימות, הינה חלשה, אך יש להתייעץ עם מומחה לטיפולים אנרגטיים.
 
העוצמה האנרגטית המצויה במוצרי שונגית מתפזרת בכל הנקודות ההילתיות של האדם ושל סביבתו, ומחזירה אותן למצבן הטבעי, תוך כדי תהליך טעינה. אנרגית השונית חודרת לאור של הנשמה ומפנה את הגוף מחסימות ומאנרגיות שליליות, והמודעות החיובית מתעוררת מחדש. תהליך הזרמת האנרגיות החיוביות, ואת התנועה בנתיב האור האישי, מזרז את הצמיחה הרוחנית ומובילה את האדם להשגת הייעוד הרוחני.
האנרגיות החיוביות של שונגית נושאות כוח חיים ברמת הגבוהה ביותר, וממלאות חללים אנרגטיים במרחב.
image alt

כיצד אבני שונגית משנות את האיזון בין סוגי האנרגיות

כאשר אנחנו מתבוננים במרחב שבו אבני שונגית מצויות, נוכל לראות את ההבדלים בין האזורים שבהם קיימת פעילות אקטיבית של האנרגיה השונגית, לבין האזורים הנמצאים בטעינה. למשל, במקומות סגורים, כמו חדרים, שאין בהם אנרגיית חיים, הטעינה של אבני שונגית מוגברת.
 
ניתן לתאר זאת, כמצב שבו האנרגית השונגית דוחפת החוצה את החללים האנרגטיים שניתן לפנות אותם, קרי, החללים שבהם עדיין לא פועלת בהם, אנרגיה חיובית. פעולת השונגית באותם רגעים, היא עטיפה וטעינה הדרגתית של החללים, שעדיין לא ניתן לפנות אותם, עד שהם מגיעים לאיזון.
 
כאשר אבני שונגית נתקלות בזרמים של אנרגיה שלילית, אין מאבק ביניהן, אלא שינוי חד במגמת האנרגיות. האנרגיה השלילית הופכת לחיובית בשל סגולותיה של האבן השונגית. האנרגיה השונגית עוטפת את זרמי האנרגיה השלילית ומנטרלת אותם. לאורך הפעילות של אבני השונגית, חל שינוי באנרגיה השלילית, והיא הופכת לחיובית. מכיוון, שלא נוצר מאבק בין שני הגורמים, פעילות האבנים וזרמי האנרגיה השלילית, האנרגיה החיובית משתחררת ומאפשרת לשינויים, לזרום ללא הפרעה.
 
כשמדובר ברמה הגופנית, ההימנעות ממאבק בין שני הכוחות, משחררת את הגוף מלחצים ומתחים. התגובה הראשונית נעלמת תוך פרק זמן קצר, והגוף, שהיה במצב של מחלה, עובר למצב של החלמה. וזאת, כל עוד הוא נמצא תחת ההשפעה של אבני השונגית.
 
גילינו, שלאורך זמן, כאשר חלה התרחקות של הגוף מאנרגיית המינרל, הגוף והסביבה מחפשים דרך להיסגר מחדש, ולמצוא חסימות המתאימות להרגלים ישנים. לכן, ישנה חשיבות רבה, להמשיך ולהיות בנוכחות של המינרל עד שמגיעים להחלמה מלאה. אחרי ההחלמה חשוב להשתמש במוצרי שונגית, על מנת לאפשר לגוף ולסביבה להתרגל ולהתמקם במערך האנרגטי החדש.
image alt

אבני שונגית תחת התבוננות אנרגטית

בעת שמתבוננים על ההילה האנרגטית של אדם המחזיק באבני שונגית, ניתן לראות כיצד תדר החיים עולה בזכות טעינת האנרגיה השונגית, את אור ההילה ואת עוצמת הצבע. האנרגיות השליליות נעטפות ומוחזקות בבועה. האזורים שבהם ההילה חלשה, מתחזקים וממש אפשר לראות את ההתיישרות של השדות ההילתיים, שבגלל קרינה או השפעות שליליות, התקמטו.
 
הקרבה של אדם לאבני שונגית, מזרימה בו אנרגיות חיוביות שגורמות לגופו לנוע. האנרגיה השונגית החיובית, מגדירה גבולות לאנרגיות השליליות ומאפשרת לראות בראייה אנרגטית את הבועה שבתוכה מוחזקות האנרגיות השליליות. אותן אנרגיות שליליות אינן מתפזרות או נמרחות על שכבות ההילה. הן נמצאות בבועה מוגדרת, שניתן להוציאה ולהמיס אותה.
 
קיימים מספר סוגים של בדיקות אנרגטיות. ביניהן: דוזרים, מטוטלת, ראייה של העין השלישית, רפרוף היד על פני השדות ההילתיים, עפעוף ועוד. בכל בדיקה אנרגטית ניתן לאתר את הבועות שבהן נכלאו האנרגיות השליליות, תחת מעטפת של אנרגיות שונגית חיוביות.


כיצד משמידים את הבועה עם האנרגיות השליליות


ניתן להשמיד את האנרגיות השליליות הכלואות בבועה, בשתי דרכים. אחת, ע"י המסת הבועה, והשנייה, ע"י העברתה להתמרה באור. קיימת אפשרות של שימוש בקודקוד של פירמידה שונגית ככלי להתמרה אנרגטית. וזאת, מכיוון שמהקודקוד של הפירמידה מוזרמת אנרגיית החיים בעוצמה גבוהה. כמו כן, ניתן להעביר את הבועה דרך צמחייה אל תוך האדמה, שמטבעה מתמירה אנרגיות שליליות לחיוביות.

image alt

image alt

הבט מדעי על שונגית

תלחץ כאן ותגלה מה יש למדענים להגיד על שונגית!
 

למד עודלתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
 

אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}