תגובות מדענים וחוקרים

התקצירים הבאים לקוחים מתוך נאומים בוועידה עירונית מדעית-מעשית שהתקיימה בסנט פטרסבורג בשנת 1998.


 

ניסיון בניצול מינרל שונגית במסגרת תורת טיפולי מרפא בבתי שיקום :

דרובוסקוב ו. מ. שטילובה ט.נ. איבנובה ג.י. ירוכינה נ.א. סוקולובה נ.א.
 

"כעת אנו משתמשים בהרחבה בשונגית לטיפול בסוגים שונים של תסמונת המפרקים ורושמים אינהלציות שונגית. חולים בעלי פתולוגיות במערכת עיכול (למעט כיב קיבה) והסובלים מסכרת מקבלים מי שונגית בחדר אוכל. לדעתנו ריפוי באמצעות שונגית מהווה שיטה מבטיחה לטיפול ללא תרופות היעילה בריפוי מחלות עיקריות וכמו כן פתולוגיות נלוות שרואים תכופות בתנאי בית החלמה"

image alt

ניסיון שימוש בשונגית בתנאי בית החלמה לילדים סנט- פטרבורג :

טימושינה, ס.י.
 

הצוות הרפואי של בית החלמה משתמש בתכשירי נטורופתיה הפועלים טוב יותר ומשחזרים את המצב האנרגטי של הגוף. משנת 1993 במבני הריפוי של בית החלמה מותקנים מסננים עם מילוי שונגית. המים המסוננים משמשים להכנת מזון, חליטות צמחים, משקאות, חומר עבור אינהלציות ואמבטיות. בקרב ילדים הסובלים מאסטמה (הסמפונות) ההתקפים קלים יותר ובקרב ילדים עם מחלה בדרגת חומרה קלה היה שיפור בתפקוד הנשימה החיצונית. בקרב חולים בדלקת עור אלרגית חל שיפור במצב העור והגירוד נעלם. חל שיפור במצב הכללי של הילד.

 

ההערכה הקלינית של יעילות הטיפול החיצוני בשונגית בתחום רפואת עור :

פיריאטינסקאיה.ו.א., גריבנובה ט.ב., לללייבה א. מ., סמירנובה או.נ., קליוצ'רבה ס.ב. (סנט-פטרבורג, הקתדרה לרפואת עור, האקדמיה הממלכתית לרפואה של העיר סנט-פטרבורג על שם י.י. מצ'ניקוב)
 

התוצאות שנתקבלו מעדויות אודות יעילות השימוש בתכשירים חיצוניים המכילים שונגית בטיפול בחולים הסובלים מצורות שונות של דלקות עור אלרגיות.

 

ניסיון של ניצול משחת שונגית  בתנאי בית החלמה :

טרחובסקי א., גפליקוב ג.א., סנט פטרסבורג.
 

ניסינו לחקור את אפשרות שימוש בשונגית בקרב חולים קרדיולוגיים לטיפול במספר מחלות נלוות של עמוד השדרה והגפיים. לא הופיעו כל תופעות לוואי. בקרב 92% מהחולים שטופלו בשונגית, חל שיפור משמעותי שהתבטא בהעלמות במידה ניכרת או העלמות מלאה של תסמונת מפרקים. טיפול זה הינו מאוד מבטיח.

image alt

מאמרים מרתקים בנושא שונגית
רוצה ללמדו עוד על האבן המיוחדת הזאת ? תלחץ כאן

 

למד עוד


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
 

אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}