בעיות קשב וריכוז ופירמידות שונגית

נושא ההפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה שונות דורש כיום תשומת לב רבה מכל המעורבים – המחנכים, ההורים, הילדים. הדעות לגבי העניין חלוקות. יש המאמינים שלמעשה מדובר בברכה ולא הפרעה, שאלו פשוט אנשים שרמת האינטליגנציה שלהם לא מתאימה לרמה של בתי הספר ויכולות הלמידה פשוט שונות, לא פגומות. יש המאמינים אפילו שאין מחלה כזאת, שהאבחון וההגדרה שלה מומצאות ומדובר במכלול של תופעות נוירולוגיות שונות. כך או כך, מדובר בתחום שחשוב מאוד להקדיש לו את תשומת הלב הראויה. טיפול ושיפור בבעיות קשב וריכוז עשוי לתרום מאוד לחיזוק הביטחון העצמי של האדם הסובל מהבעיה, בין אם מדובר בילד או מבוגר, ולעיתים עצם הביטחון והדימוי העצמי הבריא יכולים להביא לשיפור ביצועים משמעותי ולאפשר הישגים גבוהים מאוד. בהקשר של בעיות קשב וריכוז, אנשים רבים בוחנים לעומק את נושא הטיפול התרופתי, שפעמים רבות מעורר מחלוקת קשה, בשל תופעות הלוואי הרבות שחווים ילדים ומבוגרים הנאלצים להתמודד עם הבעיה בשיטה זו, שפעמים רבות לא עוזרת, או דורשת הליך ארוך של התאמת תרופה ומינון. בדרך כלל, לצד התהליך הזה, הורים רבים וגם מבוגרים החשים בעיות בריכוז מחפשים את הדרכים האלטרנטיביות והבטוחות יותר להביא לשיפור יכולות הריכוז שלהם.

הבסיס האנרגטי של הפרעות קשב וריכוז :

אין ספק שבעיות קשב וריכוז הן אחת המחלות המסתוריות ביותר, אך אם בוחנים אותה מנקודת מבט אנרגטית, ניתן לגלות מספר גדול של גישות טיפוליות אלטרנטיביות, המבטיחות פתרונות הרבה יותר יעילים למגוון בעיות תפקודיות, כאשר הפרעות קשב וריכוז בהחלט נכללים בקטגוריה זו. 
image alt
בתחום הרפואי קיימים לא מעט מצבים בעייתיים הקשורים בתודעה, חשיבה יכולות קוגניטיביות, אך למרות ההתפתחות הטכנולוגית הענפה, לא תמיד יש מענה מלא וברור לבעיות אלה. למעשה, המדענים לא תמיד יודעים כיצד לכמת ולתאר את הבעיות האלה, שלא לדבר על למצוא להם פתרון יעיל ואפקטיבי. זו הסיבה לכך שהורים רבים פונים לכיווני טיפולים שונים, כאשר בפועל המטרה של כולם היא אחת – ליצור מאזן בריא במוח האדם ולעזור לו להרגיש טוב ורגוע בכל עת. לא מעט פעמים קישרו בעיות קשב וריכוז למצבים חרדה ומתח, לטראומות ושינויים דרסטיים בחיים (למשל גירושין או מות של אחד מבני המשפחה), מה שלמעשה ניתן לתאר כהתרוקנות אנרגיות של האדם. ניתן לפתור כל בעיה בכמה דרכים, התמודדות עם הפרעות קשב וריכוז אפשרית גם באמצעות טיפולים קוגניטיביים, שינוי של התזונה, ריבוי פעילות גופנית, בילוי באוויר הפתוח, טיפולים פסיכולוגיים, ריפוי בעיסוק, ובמקרים מסוימים שילוב של מספר שיטות וחיזוק אנרגטי בצורת פירמידת שונגית נותן תוצאות יוצאות מן הכלל. למעשה, ניתן לשים לב שחלק משמעותי מהטיפולים פועל באותו הכיוון – שחרור מאנרגיות שליליות, יצירת מצב נפשי יציב ורגוע כמה שיותר, הם באמצעות פעילויות התורמות לכך, הן באמצעות ניקוי הגוף מהשפעות של מזון מתועש ועוד. המקור של כל הטיפולים דומה, ובאמצעות שימוש בפירמידה שונגית ניתן להעצים את כל הטיפולים האלה ולהעניק להם נופח בולט יותר.

מהי פירמידה שונגית וכיצד היא מסייעת בטיפול בהפרעות קשב וריכוז?

אבן השונגית הינה אחד החומרים המסתוריים ביותר בעולם. לפני המון שנים נחת באזור קרליה שברוסיה מטאור. ממקום זהו נבע עם הזמן אגם ונחלים, ומקור האבן בדיוק שם. מקום זה היה ידוע בייחודיות הסגולה שלו, אך לאורך שנים ארוכות הדרך היחידה ליהנות מההשפעה החיובית על השדה האנרגטי של האדם הייתה באמצעות ביקור בלתי אמצעי במקום. אין ספק שהתוצאות מביקורים אלה היו המרשימות ביותר, אנשים הבריאו ממחלות קשות, נשים הצליחו להרות אחרי אינספור הפלות וכישלונות בתחום זה. בתקופה המודרנית הוכחה היעילות של האבן באופן מדעי, ולכן ניתן להיעזר בסגולות שהגיעו אלינו מהחלל הרחוק והתפתחו תחת השפעת אלפי שנים על מנת לשפר את זרימת האנרגיה בגוף ובסביבה. שילוב של ייחודיות האבן עם המבנה במיוחד של פירמידה, הידועה עוד מתקופת המצריים העתיקה, מאפשר לשפר את התחושה הכללית של האדם ברמה האנרגטית, לנטרל השפעה של אנרגיות שליליות (שלצערנו יש כיום המון, בעיקר במדינה השסועה והמורכבת שלנו), ואף עוזר להתמודד עם קרינה אלקטרומגנטית שכולנו נהפכנו לקורבנות שלה מזה זמן רב ונאלצים להתמודד עם ההשלכות של העניין ללא הרף. פעמים רבות אנשים סובלים אפילו מאלרגיה לעניין, מה שגורם לכאבי ראש, חוסר ריכוז, חרדות וחוסר תפקוד כללי – כל זה מבלי להבין את המקור לבעיה. באמצעות פירמידת שונגית ניתן להתמודד עם הקרינה, עם הפרעות קשב וריכוז ועם חוסר האיזון האנרגטי הכללי בצורה היעילה ביותר, ללא כדורים וללא התערבות חיצונית.
image alt

כיצד משתמשים בפירמידת שונגית?

ניתן להציב את פירמידת שונגית במקום שבו מעבירים זמן רב בלמידה, כלומר שולחן הכתיבה של הילד הסובל מהפרעות קשב וריכוז. השפעת הפירמידה הינה ברורה ומוכרת על ידי כל הגורמים הרלוונטיים, כמובן בתנאי שמדובר בחומר האמיתי, ולא זיוף. לאבן השונגית אפשרות להזין את האדם באנרגיות חיוביות, לרפא את הקרעים הנוצרים על ידי אנרגיה שלילית ויצירת מאזן חיובי בגוף האדם. ראוי לציין שילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז הינם בדרך כלל רגישים ביותר, וגם נמצאים בשלב רגיש מאוד בחייהם, לכן היחס העדין של האבן חיוני ליצירת רקע נפשי חיובי בגופו העדין והתודעה הרגישה. גם אנשים מבוגרים עשויים ליהנות מהשפעה חיובית ביותר של פירמידת שונגית הממוקמת ליד מקום העבודה שלהם להגברת יכולות הריכוז באמצעות הטענה אנרגיות וביטול של האנרגיות השליליות. ניתן למקם שתי פירמידות ולשבת ביניהן. עם זאת, מומלץ שלא להפריז מייד בשימוש בפירמידה, אלא לראות את השינויים החיוביים ולפקח עליהם באופן עקבי. בשיטה זו ניתן להשיג שיפורים משמעותיים בביצועים של הילד או הילדים, זאת מבלי לפגוע בדרך כלשהי בבריאות שלהם ומבלי לעשות "ניסויים" שעשויים לגרום להפרעות קשב וריכוז חמורות אפילו יותר מהמצב הקודם. מיקום של פירמידת שונגית על שולחן הכתיבה של הילד זהו ניסיון חסר כל נזק פוטנציאלי, בעוד ההשפעה החיובית עשויה להיות נרחבת ביותר. היתרונות הרבים של האבן עולים פי כמה כאשר לצד האיזון האנרגטי הילד זוכה גם לביטחון העצמי הדרוש לו על מנת להצליח. יש שיגידו שמדובר באפקט פלסבו. אך הורים מיואשים שרק רוצים שהילד יצליח בלימודיו יודעים שכל דבר שמועיל מתקבל בברכה.
image alt
טיפים נוספים לשימוש נכון בפירמידת שונגית להתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז :
פירמידת שונגית זהו אמצעי עוצמתי ביותר שלעיתים עשוי לסייע בפתרון בעיות שהאנשים אפילו לא מודעים אליהם. לדוגמא, לא כל ההורים מבינים את הקשר בין המצב הנפשי שלהם להפרעות קשב וריכוז של הילד, בעיקר בגילאים מוקדמים מאוד. חשוב לזכור שהקשר של הילד עם ההורה חזק במיוחד בשלב הזה, והתחושות של ההורה עשויות להשפיע על הילד גם כאשר ההורה לא מודע לכך. לכן, לפעמים המקור של הפרעות קשב וריכוז של הילד הינו בבעיות של ההורים עצמם. כך שכדאי לשקול לשהות בסביבת הפירמידה ביחד ועקב כך גם לחזק את הקשר, לנקות את האנרגיה השלילית שנוצרה (לפעמים אפילו עקב הריבים שנגרמו בגלל הביצועים החלשים של הילד במוסד הלימודי והדאגה של ההורה בהקשר זה).
 

image alt

למאמרים מרתקים בנושא שונגית לחץ כאן

רוצה ללמוד יותר על אבן שונגית? רוצה לגלות את הכוח המסתתר מאחורי המנירל הזה? לחץ כאן

למד עוד


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
 

אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}