איך בודקים את איכות השונגית

כאן המקום להזהיר אנשים המתכוונים לבדוק את האיכויות של אבני שונגית. זהירות היא מילת המפתח, כאשר אדם שאינו מכיר את מרכיביה וחוזקה של האבן השונגית, מנסה לבדוק את איכויותיה. בשנים האחרונות, גורמים שונים ממליצים באמצעות אתרים ברשת, לבדוק את האיכויות של אבני שונגית בעזרת זרם חשמלי. במהלך הניסוי ניתן לבדוק את היכולת של המינרל להעביר חשמל. על מנת להבהיר שלניסוי אין את היכולת לקבוע את האיכות של האבן הנמצאת בידיכם, אסביר כמה עובדות חשבות על אבן השונגית.
 
קודם כל, הניסוי באמצעות העברת זרם חשמלי, אינו מוכיח דבר לגבי חוזקה ואיכויותיה של האבן. מקסימום הוא יכול להוכיח שהאבן מכילה 10% פחמן ולא יותר מכך. אך אין הוא מוכיח שלאבן יש תכונות אנטי בקטריאליות, או תכונות ריפוי. בנוסף, לפי ניסיוני והיכרותי עם יכולותיה המופלאים של אבן השונגית, אני יכול לקבוע ללא צל של ספק, שהדרך שבה אותם גורמים הגיעו למסקנה, היא שגויה, וחמור מכך, אם הטענה שלהם שמתבססת על הניסויים שלהם, במקרה הזה, גם היא שגויה.
 
בלי שום קשר לניסוי שנעשה ע"י אותם הגורמים, ברצוני לציין, שאכן יש אמת בכך שאבן השונגית מוליכה חשמל וזה גם סימן ההיכר שלה מול סוגי מינרלים אחרים. במקרה של אותם הניסויים, נבחנו אבני שונגית בעלות 10% פחמן, שיש בידיו את היכולת להעביר חשמל. אך זאת לא סיבה מספקת כדי להגיע למסקנה שלאותן אבנים, יש יכולות רפואיות. מי שטוען כך, טועה ומטעה.
 
השימוש באבן שונגית כשהיא בעלת תכולת פחמן נמוכה הוא ממש מיותר. אבנים שונגיות שתכולת הפחמן שלהן נמוכה מ-30-40%, חסרות תועלת כמגנות מפני קרינה אלקטרומגנטית, הן אינן מטהרות ואינן יוצרות הרמוניה במרחב הסביבתי. בנוסף, כאשר מצמידים אותן לאזור כואב, אבן שונגית כשהיא באיכות נמוכה, היא אינה מפחיתה, או מסירה את הכאב.
image alt

למעשה, ישנה אפשרות גדולה מאד, שאותן אבני שונגית המכילות 10% פחמן, אינן אבני שונגית אמיתיות, אלא זיופים מתוחכמים, שהוכנסו בהם מינרלים וסימני היכר נוספים של אבן שונגית מקורית, כדי להטעות את הציבור. יותר מכך, אין אבני שונגית זולות. אבני שונגית אמיתיות הינן בעלות 30-40% פחמן, ולא יותר מזה. אבן שונגית כשהיא בעלת אחוזים יותר גבוהים, המכילה אחוזים גבוהים יותר של פחמן, לא תצליח להמיס מינרלי סידן, ופולרנים לתוך המים בגלל המבנה המולקולארי שלה.
 
לעומת אבנים בעלות תכולת פחמן נמוכה, אבני שוגנית עם תכולה גבוהה של פחמן, למעלה מ-50%, יכולה לשנות את המבנה בנקבובי החומר. למעשה, היא מסוגלת להפוך את החומר למבריק. היעדרן של נקבוביות במנה של האבנים גורם לאובדן של יכולת החומר להתמוסס במים, ואף פוגע ביכולות ההגנה והריפוי שלו. ולכן, גם במקרים שהאבן השונגית בעלת כמות גבוהה של פחמן, היא יכולה להפוך לחסרת תועלת לאדם.
 
רק לאבן שונגית בעלת 30-40% פחמן יש תכונות ריפוי

 
ישנן דרכים נוספות להטעות את הציבור כאשר רוצים לשווק לו אבני שונגית ברמה נמוכה. למשל , שיווק של פירמידה שונגית עם חתך זהב. אבן שונגית היא מינרל עדין המתפורר בקלות כאשר מטפלים ומלטשים אותה. ניתן לייצר פירמידה שונגית עם חתך זהב, אך קשה, בעיקר בגלל הפרופורציות המורכבות. לכן, אם מישהו מציע לכם פירמידה שונגית עם חתך זהב במחיר נמוך, יש סיכוי סביר שמנסים לרמות אתכם.

איך מזהים אבן שונגית איכותית שהיא בעלת יכולת ריפוי?

אבן שונגית היא אחד המינרליים החזקים ביותר בעולם. היא בעלת כ-130000 בוביס אנרגית חיים. היא חולקת את מצבור האנרגיות שלה עם כל דבר שבא איתה במגע.
שונגית הינה אבן המסוגלת לספוג את האנרגיה הגולמית, שלילית וחיובית, של המרחב המקומי, ולפלוט אנרגיה נקייה וניטראלית בחזרה למרחב.
עקב התכונות ההרמוניות שלה, אפשר להבחין שבחדר שבו מוצגות אבן, או פירמידה שונגית איכותיות, תמיד תשרור אווירה רגועה, והאדם יהיה יותר נינוח. ובנוסף, כאשר מניחים את האבן על אזור כואב בגוף, היא תספוג את הכאב ותשחרר את האדם ממכאוביו.
 
המלצתנו היא, לבדוק את האיכות של האבן השונגית שבידיכם, באמצעות הרגש.
כאשר אתם מחזיקים ביד אחת את אחד המוצרים של אבן השונגית, אתם עשויים לחוש באנרגיה העוברת בגופכם וכיצד היא נפלטת אל המרחב.
לפי מחקרים שבוצעו על ידינו, הבחנו ש-9 מתוך 10 נשים, מרגישות את אנרגית השונגית, כשאצל גברים היחס הוא של 8 גברים מתוך 10. על מנת שלא תושפעו מהמידע שגילינו בעת המחקר שלנו, לא נתאר בפניכם, מה היו התחושות של משתתפי המחקר בעת שהם החזיקו אבני שונגית בידיהם.

אז איך אתם יכולים לבדוק את האבנים באופן עצמאי?

הניחו יד אחת מכל אחד ממוצרי שונגית, עדיף אחד מהיותר גדולים, כמו פירמידה, בגודל של לפחות 10 ס"מ ממרחק של 2-3 ס"מ. לאחר כמה דקות הרחיקו את היד למקום שאין בו שונגית ותנסו לחוש בהבדל. חזרו על אותה הפעולה מספר פעמים. לאחר שתצליחו לחוש את ההבדל, תוכלו לעבור לפריטים קטנים יותר עשויים משונגית.

image alt

הבט מדעי על שונגית

רוצה לדעת מה יש למדענים להגיד על אבן שונגית ? לחץ כאן
 

למד עוד


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.

שונגית ישראל אחראית על ייבוא שונגית איכותי ישירות ממקור יחיד הקיים בעולם, מחוז קרליה. כלל המוצרים המוצגים באתר נבדקו על ידי אנשי מקצוע על מנת לוודא את תכונות הריפוי ותכונות האנרגטיות של האבן. 


אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}