דרך לפיתוח מודעות עצמית ורוחנית בעזרת הרמונייזרים משונגית

ההרמונייזרים מאזנים פעילות יין-יאנג בגוף, מאזנים את הצ'קרות, ופותחים את ערוצי המרדיאנים לזרימה חופשית וטבעית של אנרגיה.
הרמונייזרים משונגית הם 'כלי רכב' למסעות אסטרליים, להתחברות לתיקון קארמה מגלגולי חיים קודמים, לפתיחת ערוצים פנימיים עמוקים ותיקשור עם רמות גבוהות של מודעות קוסמית.
ההשפעה העמוקה של ההרמונייזרים בזמן מדיטציה, מאפשרת התפתחות רוחנית וצמיחה של מודעות. התובנות מגיעות בעקבות זרימת האנרגיה במהירות גדולה יותר ובשלווה. המידע וההבנה של התהליכים נקלטים ברמה האנרגטית, ואחר כך מתורגמים לתחושות, למחשבןת, ולמילים.
הרמונייזרים משונגית פותחים את הדלת לצמיחה רוחנית, מקשרים את האדם עם האני הגבוה ועם המידע מכל הגלגולים, האגור בנשמה הגדולה והמוארת שלו, מקלים את התיקשור ואת הבנת היעוד.
חוקרים הוליסטיים, ראו זרם של אנרגיה שעובר דרך הגוף כאשר מחזיקים הרמונייזרים משונגית. צילום קיריליאני, שמראה את זרם האנרגיה בגוף, מגלה שאחרי שאוחזים בהרמונייזרים משונגית במשך שבע דקות, מתקבלת בגוף השפעה הדמה לטיפול בן 30 דקות בדיקור, לפתיחת ערוצי הזרימה האנרגטית במרדיאנים.
ההרמונייזרים מאזנים את הגוף ומאפשרים לתהליכי ריפוי להתרחש. השונגית בעלת השפעה רכה ואוניברסאלית, מאפשרת איזון וריפוי עצמי, תיקון של תהליכים אנרגטיים, הורדה של תסמינים ותופעות פיסיות, ושיקום מערכות הגוף והרגש.
הרמונייזרים משונגית עובדים בזוג. גליל שונגית הנושא אנרגיית יין, לצד שמאל של הגוף, ומוחזק ביד שמאל. הגליל השני עשוי מאבן אלק, מינרל אנרגיית יאנג, לצד ימין של הגוף, ומוחזק בכף יד ימין.

           השיטה:

1.     לשבת במצב רפוי, לא להצליב רגליים.

2.     לקרב את המרפקים בעדינות לצדי הגוף.

3.     להחזיק ביד שמאל גליל הרמונייזר שונגית

4.     להחזיק ביד ימין הרמונייזר אבן טלק.

5.     לשים את הידיים על הרגליים לכיוון הברכיים, כך שהגלילים יהיו ניצבים ומקבילים אחד לשני.

6.     לעצום את העיניים ולהתבונן על התחושות.

7.     במידה ועולה תחושה של צבע, או שיש ראיה על-חושית של צבעים, מומלץ לאפשר לצבע להיות,  מאחר והוא מאפיין את האנרגיה הפעילה ואת האנרגיה המשתחררת. כדאי לתת לתהליך להתרחש בהרמוניה בלי לשפוט, לבקר או להתערב.

8.     זמן הטיפול אינדיבידואלי. מומלץ להתחיל מ 3-5 דקות ובהדרגה להגיע ל 10 עד 15 דקות. אפקט הטענה ואיזון נשמר למשך שתי יממות.

9.     להחלמה, הגנה, הגברת מודעות אנרגטית, צמיחה והתחברות רוחנית: מומלץ להשתמש בהרמונייזרים פעמיים ביום, בבוקר ובערב, במשך שבועיים. רצוי לעשות הפסקה בת שבועיים לפני שממשיכים.

image alt

דרך לשיקום מערכות יחסים בעזרת הרמונייזרים משונגית

   השיטה  

איסורי שימוש

  1. על בני הזוג לשבת זה מול זה. יד שמאל של הגבר אוחזת ביחד ימין של האישה.
  2. ביד הפנויה אחזו בהרמונייזרים: האישה במוט משונגית ביד שמאל, והגבר במוט אבן טלק ביד ימין.
  3. הניחו את הידיים כך שהמוטות יהיו ניצבים ומקבילים.
  4. עצמו את העיניים ואפשרו לאנרגיה לעטוף אתכם.
  5. ההרמונייזרים יפעלו ליצירת הרמוניה בין הגופים האנרגטיים שלכם, ולאיזון האנרגיה של מערכת היחסים.
אסור להשתמש בהרמונייזרים, כדי להימנע מליצור עודף אנרגיה במקרים הבאים:
מחלות לב וכלי דם קשות ופעילות, התקף לב, קצב לב לא סדיר, אם היה שבץ, לחץ דם גבוה במיוחד, חום גבוה, אי איזון עצבי פסיכיאטרי, הריון בסיכון.
image alt

image alt

 היסטוריית הרמונייזרים ומידע נוסף...

                                  רוצה לדעת יותר? תלחצו כאן
 

למד עוד


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.

שונגית ישראל אחראית על ייבוא שונגית איכותי ישירות ממקור יחיד הקיים בעולם, מחוז קרליה. כלל המוצרים המוצגים באתר נבדקו על ידי אנשי מקצוע על מנת לוודא את תכונות הריפוי ותכונות האנרגטיות של האבן. 


אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}