החיוניות של הרמונייזרים משונגית למטפלים

טיהור אנרגטי וטעינה באנרגיה חיובית, חיוניים במיוחד למטפלים. הרבה מטפלים מתלוננים כי לאחר טיפול או סידרת טיפולים, הם חשים התרוקנות. לעיתים זה מטופל מסוים שגורם להרגיש כך, לעיתים הלחצים הסביבתיים יוצרים התרוקנות ולעיתים הנתינה הגדולה נעשית גם על חשבון המטפל והוא נשאר מרוקן מאנרגיה,עייף וחלש אחרי הטיפול, ובמקרים חמורים עוד יותר אף מתחיל לחוש את הבעיה של המטופל באנרגיה שלו. שימוש בהמונייזרים משונגית לפני הטיפול, בין טיפולים או אחריהם, מטהר את האנרגיה, מחזק, ומאפשר להעצים את האנרגיה הטיפולית שהמטפל מעביר. הרמונייזרים משונגית מעצימים את האנרגיה בטיפולית, מחזקים את החיבור עם אנרגיית היקום ועם אינפורמציה מהיקום, ומונעים התרוקנות אנרגטית בזמן ואחרי טיפולים.
image alt

דרך לשימוש בהרמונייזרים משונגית 

1. לשבת במצב רפוי, לא להצליב רגליים.
2. לקרב את המרפקים בעדינות לצדי הגוף,
3. להחזיק ביד שמאל גליל הרמונייזר שונגית (שונגיט)
4. להחזיק ביד ימין הרמונייזר אבן טלק
5. לשים את הידיים על הרגליים לכיוון הברכיים, כך שהגלילים יהיו ניצבים ומקבילים אחד לשני.
6. לעצום את העיניים ולהתבונן על התחושות.
7. במידה ועולה תחושה של צבע, או שיש ראיה על-חושית של צבעים, מומלץ לאפשר לצבע להיות, מאחר והוא מאפיין את האנרגיה הפעילה ואת האנרגיה המשתחררת. כדאי לתת לתהליך להתרחש בהרמוניה בלי לשפוט, לבקר או להתערב.
8. זמן הטיפול אינדיבידואלי. מומלץ להתחיל מ 3-5 דקות ובהדרגה להגיע ל 10 עד 15 דקות. אפקט הטענה ואיזון נשמר למשך שתי יממות.
9. להחלמה, הגנה, הגברת מודעות אנרגטית, צמיחה והתחברות רוחנית: מומלץ להשתמש בהרמונייזרים פעמיים ביום, בבוקר ובערב, במשך שבועיים. רצוי לעשות הפסקה בת שבועיים לפני שממשיכים.

 

image alt

מאמרים מרתקים בנושא שונגית

רוצה לדעת יותר על האבן המיוחדת הזאת? תלחץ כאן

למד עוד


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
 
אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}