מידע קצר על הצורה של אבני שונגית :

 

כאשר אדם נחשף לאיורים מתקופת מצרים הקדומה, ניתן לראות את דמותו של פרעה מחזיקה בשתי ידיו, שני מטות גליליים שבאותם הימים, ייחסו להם כוחות מאגיים. במחקרים שנעשו בתקופה יותר מאוחרת, ניתן להם השם "מטות פרעה".
 
חרטומים מתקופה מוקדמת, מצביעים על טכנולוגיה לייצור מטות גליליים, וגם מעניקים הסבר כיצד להשתמש בהם. בין התכונות המוזכרות, מספרים על חיזוק של אנרגיית החיים לרמה גבוהה של הרמוניה, מודעות פנימית ברמה גבוהה ועוד. בזכות הידע שהושג באמצעות המטות, האדם יכול היה להגיע לרמות גבוהות של מודעות על, מודעות שיש בה צורות חשיבה מתקדמות מבחינה רוחנית וקוסמית.

image alt
מטות פרעה העתיקים, נקראים היום "הרמונייזרים", והם יכולים ליצור הרמוניה בין האדם ליקום, בכל מערכות הגוף, וגם בין האנרגיה החיובית הפנימית לבין האנרגיה החיובית החיצונית. איזכור לפלאיהם של המטות הייחודיים, אפשר למצוא באחד מספרי הרפואה הראשונים, בפרק שנקרא "חידוש אנרגיה במערכת העצבים". באותו הפרק מופיע מידע על מצריים הקדומה, המציין דמויות שצוירו מחזיקות בידיהן מטות אשר משחררים אנרגיה לגוף. בתחילת המאה ה-19, בעלי כישורים רוחניים שגרו באזורים מרוחקים, השתמשו במטות ככלי עזר לפיתוח של מודעות עצמית. 

כיצד לעבוד בצורה נכונה עם האבן השונגית :

כאן אתייחס בעיקר, לעבודה האנרגטית עם המטות ולצד הרוחני של השימוש בהם. השילוב של הצד הרוחני של המטות לצד העבודה האנרגטית מעצים את הרבדים האנרגטיים ומזרז את ההתפתחות הרוחנית מבלי לפגוע ביכולות הטיפוליות של המינרל.
ניסיון העבר מלמד שהשימוש היומיומי במינרל, אינו מוריד מעוצמת התחושות. לאחר שימוש של שבוע במינרל, כדי למנוע מצב של טעינת יתר, מומלץ לעשות הפסקה של מספר ימים, עד שהגוף משתחרר ומתנקה מהשפעה האבן.
תהליך הטעינה מתרחש כאשר המטות מוחזקים בשתי כפות הידיים. זרמים של אנרגיה יוצרים תהליך של העצמה ושיקום הגוף לרמה המקסימאלית. תחושות העוצמה נשמרות לפרק זמן של 24 שעות.

שיטת העבודה של המצרים עם מטות פרעה :

במצריים הקדומה, המצרים עשו שימוש בשני מטות שהיו מורכבים מחומרים שונים. מוט אחד נועד ליד ימין, עם כוח השמש, והמוט השני היה מיועד ליד שמאל, עם כוח הירח. תפקידו של מקל הירח היה לשמש כזרז לתהליך, שאיפשר למוט השמש לייצר פעילות גבוהה.
מחקרים שנעשו בשנים האחרונות, על פעילות המטות, נתנו למטות את הכינוי "מטות פרעה". המחקרים הראה שיש במטות השפעה נרחבת על הגוף האדם, ובעיקר, הם מצליחים להביא לשיקום ולעליה בתפקוד של מערכות הגוף השונות.
 
מחקרים נוספים שנעשו ע"י אנשים בעלי יכולות אנרגטיות וע"י הילרים, חושפים כי מטות פרעה העשויים מחומרים שונים, מצליחים ליצור שדה אנרגטי סביב גוף האדם. השדה האנרגטי מגן על גופו של האדם מפני אינפורמציה ואנרגיה שלילית. מטות הרמונייזרים מאבני שונגית הינם בעלי כושר פעולה חיובי וחזק במיוחד. המטות יוצרים הרמוניה בין מערכות הגוף, האנרגיה והיקום. הרמונייזרים העשויים מאבן שונגית פועלים בזוגות. גליל עשוי מאבן שונגית פועל בצד שמאל של הגוף. הגליל המוחזק ביד שמאל מכיל אנרגיית יין. הגליל השני המוחזק ביד ימין, עשוי מאבן טלק, שהינו מינרל אשר נושא אנרגיית יאנג, והוא, נועד לצד ימין של הגוף.

מהות התפקידים של ההרמונייזרים :

למטות גליליים מאבני שונגית, או כפי שאנו מכנים אותם, הרמונייזרים, יש מספר תפקידים. החשובים שביניהם: להחזיר לאדם איזון הרמוני חיובי, להעצים את זרם האנרגיה החיובית הטבעית, ולבטל את ההשפעות המזיקות של אנרגיות שליליות. בנוסף, הרמונייזרים מעלים את רמת הריכוז וגם מאפשרים מיקוד מתוך תחושה של רוגע ושלווה.

image alt
דרך לשימוש בהרמונייזרים מאבן שונגית

 

 

   דרך לשימוש בהרמונייזרים :
 
  1.  להיות במצב ישיבה כשהגוף רפוי ולהימנע מהצלבת הרגליים.
  2.  את המרפקים יש לקרב בעדינות לצדי הגוף.
  3.  ביד שמאל להחזיק גליל הרמונייזר מאבן שונגית.
  4.  ביד ימין להחזיק את גליל ההרמונייזר העשוי מאבן טלק.
  5. להניח את כפות הידיים על הרגליים לכיוון הברכיים, כדי ליצור מצב שהגלילים ניצבים ומקבילים אחד מול השני.
  6.  לעצום את העיניים ולהביט פנימה לתוך הנפש.
  7.  במידה ומופיעה תחושה של צבעים, או שנוצרת ראיה על-חושית של גוונים וצבעים, הניחו לצבע להישאר, מכיוון שהוא מאפיין את האנרגיה הפעילה ואת האנרגיות המשתחררות. תנו לתהליך להתרחש בצורה הרמונית, מבלי להתערב, לשפוט או לבקר.
  8.  כאשר אתם מתחילים בטיפול האינדיבידואלי התחילו בהדרגה. עדיף להתחיל מ 3-5 דקות ולעלות בהדרגה עד שמגיעים ל 10-15 דקות. אפקט הטעינה והאיזון נשמר לפרק זמן של יומיים.
  9.  מומלץ לעשות שימוש בהרמונייזרים פעמיים ביום, במהלך הבוקר ובערב, במשך כשבועיים. לאחר פרק זמן של שבועיים, יש לעשות הפסקה של שבועיים, לפני שממשיכים בתהליך. אלה פעולות שמסייעות להגיע להחלמה, מגבירות את ההגנה, מגבירות את המודעות האנרגטית ואת הצמיחה וההתחברות הרוחנית.

image alt

 דרכי שימוש בהרמונייזרים ומידע נוסף

- דרך לפיתוח מודעות עצמית ורוחנית בעזרת הרמונייזרים משונגית
- דרך לשיקום מערכות יחסים בעזרת הרמונייזרים משונגית
 

למד עוד


לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.

שונגית ישראל אחראית על ייבוא שונגית איכותי ישירות ממקור יחיד הקיים בעולם, מחוז קרליה. כלל המוצרים המוצגים באתר נבדקו על ידי אנשי מקצוע על מנת לוודא את תכונות הריפוי ותכונות האנרגטיות של האבן. 


אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}