דו"ח גיאוביולוגי

ריצ'רד בן-ישי

ריצ'רד בן ישי נולד ב 1943. ריצ'רד חבר באיגוד האירופאי של המאתרים (Dowsers), באיגוד הספרדי ללימודי גיאוביולוגיה, ובאיגוד האמריקאי של המאתרים(Dowsers) . בנוסף הוא מייסד האיגוד הספרדי לרווחת כדור הארץ (AEBTI).

ריצ'רד התגורר בצרפת, ארה"ב וישראל, ופעל בארצות שונות באירופה, במזרח התיכון ובמזרח הרחוק. כיום הוא מתגורר בספרד. 
נסיונו העשיר כמהנדס אלקטרוניקה עיצב אותו כבעל אוטונומיה, דיוק ורצינות מדעית, בניתוח בעיות מורכבות. בד בבד, ריצ'רד גילה את יכולותיו היוצאות דופן, לעבוד עם אנרגיות הילינג, ביו-אנרגיה, ותופעות על טבעיות. כמו-כן, הצליח ריצ'רד להתעמק בתחום הגיאוביולוגיה, תחום הרותם את מבנה האנרגיות של כדור הארץ לשיפור חייהם של בני האדם. בתחום זה, ריצ'רד פיתח ושיפר טכניקות ותהליכים.

משנת 2000, ריצ'רד משקיע את רוב זמנו בלימוד ומחקר. הוא מחבר שותף לפרסומים הקשורים לגיאביולוגיה. בנוסף, הוא מרצה ועובד בתחום הגיאוביולוגיה בארצות כגון: פורטוגל, הולנד, ארה"ב, טורקיה, חוף השנהב, ישראל, צרפת וספרד. ריצ'רד גם שוקד על קידום תחום הגיאוביולוגיה באופן בינלאומי, ע"י קורסי הדרכה, פרסומים וכנסים בינלאומיים. כיום, ריצ'רד מנהל כמה פרויקטים גדולים בהיקף בינלאומי בעזרת תלמידיו. ריצ'רד משוכנע שעבודתו היא מקור השלום על פני כדור הארץ, והוא נכון לקדם משימה זו בתשוקה גדולה.

האתר מציע פתרונות מעשיים וישימים הן בהדרכה, והן בייעוץ, למען שיפור סביבת חיינו. כמו-כן ניתן למצוא באתר עדויות שונות של אנשים שעברו הדרכות או ייעוצים. האתר גם מציע מכירת מוצרים נילווים.


דו"ח שמוצג מטה נכתב על ידי ריצ'רד בן ישי, גיאוביולוג וחוקר שחקר את האבן שונגית על כלל ההיבטים שלה.

דו"ח מתורגם לעברית אשר נכתב על ידי ריצ'רד בן ישי

דו"ח מקורי אשר נכתב על ידי ריצ'רד בן ישי


אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}