אודותינו

חברת שונגית ישראל הינה חברה העוסקת בייבוא לארץ של אבני שונגית, מינרל איכותי רב עוצמה אשר נבדק בקפידה לפני שהוא מוצע למכירה. החברה הוקמה ע"י סרגיי רטנר, במטרה לאפשר לציבור ליהנות ממוצר איכותי שלא ניתן למצוא אותו כמוהו בארץ. חברתנו היא היבואנית הרשמית והבלעדית של מוצרי אבן שונגית לישראל, אבן אשר מצויה רק במקום אחד בעולם, במחוז קרליה, ברוסיה.
 
שונגית ישראל מתחייבת לספק ללקוחותיה הרבים, מוצרים איכותיים, שעברו בדיקה קפדנית במעבדות מקצועיות, על מנת למנוע מצב של ניסיונות זיוף. כל המוצרים המוצעים ע"י החברה, יובאו לארץ הישר ממפעל שונגית הממוקם במחוז קרליה. לכן, אנחנו יכולים להצהיר בביטחון מלא, על האמינות ועל האותנטיות של המוצרים שאנחנו מציעים לציבור בישראל.
 
מעבר למוצרים האיכותיים העשויים מאבן שונגית, אנחנו מפעילים מרכז בינלאומי להתפתחות רוחנית, "סודות הכוח בע"מ", בניהולו של סרגיי רטנר. סרגיי רטנר, הינו מטפל הוליסטי, הילר ומאמן (קוצ'ר) להתפתחות רוחנית. זכה במקום שני בתוכנית ריאליטי "הכוח" בשנת 2007. ב 20 השנים האחרונות סרגיי רטנר הכשיר ואימן מעל 100.000 איש , העביר מעל 100 קורסים וסדנאות לקהל הרחב. בעל ניסיון עצום בטיפול אנרגטי .
היעד המרכזי של המרכז הבינלאומי להתפתחות רוחנית, הוא להעשיר את חיי הלקוחות הרבים הפונים אלינו, מבחינה בריאותית, רוחנית ועסקית. בדומה למה שקורה בעולם הרחב, גם בישראל, רבים מחפשים להעשיר את חייהם בחוויה רוחנית לגילוי ולהעצמה אישית.
 
על מנת לממש את חזוננו, אנחנו מציעים מגוון שירותים, כמו: מתן ייעוץ אנרגטי לבעלי עסקים, טיפולים אישיים לפתרון של בעיות פסיכולוגיות ורפואיות ועוד.
מעבר לכך, חברתנו משווקת ומוכרת מוצרים מעולים באיכות גבוהה מאד, בעלי ערך אנרגטי ורוחני ברמה הגבוהה ביותר. אלו מוצרים שאנחנו מאמינים ביכולת שלהם לשנות ולקדם את השאיפות שלנו לחיים טובים יותר, מוצרים שניתן להשתמש בהם ביומיום.
 
אתם מוזמנים לקחת חלק במסע שלנו לעבר עתיד טוב יותר, בריא יותר, כשאנחנו טעונים באנרגיות חיוביות ומעבירים אותם הלאה, לכל מי שמוכן להתנסות בחוויה רוחנית מעשירה וייחודית.

image alt

תו תקן אודות המוצרים שלנו כולל בדיקות רפואיות 


אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}