מחזיק מפתחות צורה חופשית

מק"ט : VE7OBYQATO
  • 35.00
שיתוף ב Whatsapp
מחזיק מפתחות צורה חופשית
 
תיאור המוצר: מחזיק מפתחות בצורה חופשית, עשוי מאבני שונגית. מתנה מושלמת לבני משפחה וחברים. פריט פרקטי ונוח לשימוש של מבוגרים וילדים. מושלמת לנשיאה בטיולים בארץ ובחו"ל, פריט חובה כעזרה ראשונה כאשר אדם שוהה במקום רחוק מהבית.
 
דרכי שימוש: מומלץ להשתמש באבן של המחזיק המפתחות במשך כ-15 דקות כשיש כאבים בגוף. האבן משככת ומרגיעה את המקום הכואב. ניתן להשתמש באבן לחיטוי מים, כאשר מושיבים את האבן בתוך כלי עם מים, ומשאירים אותה במשך כ-20 דקות בתוך הכלי. ניתן לשתות את המים לאחר שהם עברו חיטוי. חשוב לדעת , שאבן שונגית מכילה תכונות אנטי-בקטריאליות המטהרות את המים מתוספות מזיקות. כאשר מצב הרוח ירוד, מומלץ להחזיק את האבן ביד שמאל עד שאנרגיות חיוביות משנות את מאזן האנרגיות, ומצב הרוח משתפר והרגשת קלילות משתלטת על כל הגוף.
 
מטרת המוצר: מטרתו של מחזיק מפתחות מאבן שונגית, מעבר להיותו פריט פרקטי ונוח לשימוש, היא להיות מועיל כנגד כאבים, לחטא מים למצב שיהיו ראויים לשתייה ולשימוש, לשפר את מצב הרוח ולהחדיר אנרגיות חיוביות לגוף ולנפש. 


 
לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.

 


 
אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}