פירמידה 3 ס"מ

מק"ט : YDSQGSCME6
  • 54.90
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
שיתוף ב Whatsapp

 

פירמידה 3 ס"מ

 
תיאור המוצר: פירמידה עשויה מאבני שונגית בקוטר של 3 ס"מ. פירמידת שונגית היא למעשה גוף הנדסי המשמש כאנטנה וכרזונטור. היא מהווה תחנת ממסר המעבירה זרמים אנרגטיים מן היקום לכדור הארץ. כוחה המאגי של פירמידת שונגית מוכפל, בעיקר בגלל התכונות הייחודיות של מחצבי השונגית. הגוף נטען באנרגיות החיים של היקום, אנרגיות שהעוצמות שלהן עולות בכמה דרגות בהשוואה לאנרגיות הארציות.
 
דרכי שימוש: פירמידת שונגית קטנה בגודל של 3 ס"מ מתאימה לנשיאה בתיק. ניתן להניח אותה על אזורים כואבים עד לקבלת הקלה או הפגה של הכאבים. מומלץ להניח את בסיס הפירמידה על המקום הכואב, כמה פעמים ביום, לפרק זמן של 15 דקות בכל פעם. חובה להקפיד שראש הפירמידה לא יופנה לכיוונם של אנשים ובעלי חיים.
 
מטרת המוצר: בשל גודלה הקטן, פירמידת שונגית מתאימה ביותר לטיפול במקרי חירום, כאשר אין פיתרון אחר כנגד כאבים, כאשר אדם נמצא בנסיעה או בטיול. הפירמידה מקלה על הכאבים ומאפשרת לאדם להמשיך ולתפקד. היא גם מסייעת בשיפור מצב הרוח ושיפור בכל מערכות הגוף.

.פירמידת שנוגית 3 ס"מ היא חלק מערכת עזרה ראשונה ,תלחצו ותחסכו כבר עכשיו 

חסימת קרינה של ראוטר ביתי על ידי פירמידת שונגית
 
 

לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}