תליון פריאור

מק"ט : 1NSADGUL6O
  • 49.00
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
שיתוף ב Whatsapp
תליון פריאור
 
תיאור המוצר: תליון פריאור עשוי מאבני שונגית. התליון מוצע לקונים עם שרוך נוח לשימוש, שניתן לכוונן את אורכו לפי הצורך. לפי ניסויים שנעשו בעבר, התברר שהתליונים בצורת עיגול ומשולש, נחשבים לדגמים הפעילים והמועילים ביותר.
 
דרכי שימוש: בשל חוזקו של התליון, מומלץ ב-3-4 ימים הראשונים, לענוד אותו לפרק זמן של 10-15 דקות ביום. בלילה אין לישון עם התליון, ויש להסיר אותו לפני כן. מניסיון העבר נקבע, שמספיק לענוד את התליון לתקופה של 10-15 ימים, כדי ליהנות מהשפעתו החיובית. יש להפקיד על מילוי הוראות השימוש, כדי למקסם את התוצאות החיוביות מענידת התליון.
 
מטרת המוצר: ההשפעה המבורכת של מוצרי שונגית מצליחה להוביל לתהליכים של התחדשות במערכות השונות בגוף ותורמת לשיפור כללי בהרגשה, הפיזית והנפשית. תליון שונגית תורם מחוזקו לתהליך של איזון אנרגטי של מערכות הגוף השונות. לאחר שימוש של מספר ימים, ניתן להבחין בשיפור ניכר בתפקוד של מערכות שונות בגוף, בשל תהליך של וויסות עצמי. אבני שונגית משפיעות השפעה חיובית במיוחד על הפעילות של בלוטת התריס.   
לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}