פירמידה 7 ס"מ

מק"ט : 5KSP3KMA2Y
ישנם 7 מוצרים זמינים במלאי.
  • 131.90
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
שיתוף ב Whatsapp
פירמידת שונגית 7 ס"מ
 
תיאור המוצר: פירמידת שונגית 7 ס"מ הינו מוצר עוצמתי בשל גודלו ובשל הפומרט שלו. צורת הפירמידה משדרת אנרגיות חיוביות הנקלטות מהיקום עקב המבנה ההנדסה הייחודי שלה. מדובר באנרגיות חזקות במיוחד העולות בעוצמתן מהאנרגיות החיוביות הקיימות היום בכדור הארץ. גוף האדם וסביבתו, נטענים באנרגיות חיים חיוניות המסייעות לו להתמודד עם השפעתן הקשה של אנרגיות שליליות המגיעות ממקורות שונים.
 
דרכי שימוש: ניתן להניח את הפירמידה הגדולה בחדרים, בסלון, במכונית ועוד. הפירמידה עוזרת גם למי שסובל מכאבים או חבטות. הטיפול המתקבל באמצעות פירמידה שונגית בגודל של 7 ס"מ, נעשה ע"י הצמדת בסיס הפירמידה לאזורים החולים, או הכואבים לפרק זמן של 15 דקות, פעמיים ביום.
 
מטרת המוצר: גודלה המרשים של פירמידת שונגית בקוטר של 7 ס"מ, מרחיב את היקף הפעילות שלה ואת מטרותיה. הפירמידה יעילה בטיפולים שונים כמו: הגנה על מבנים, מבני מגורים ומבנים תעשייתיים מפני קרינה אלקטרומגנטית המגיעה ממכשירי מדידה חשמליים, ממחשבים, מטלוויזיות, מתנורי מיקרוגל ועוד.
 
הנוכחות של הפירמידה בבית יוצרת הרמוניה מרחבית, המתח מתפוגג וניתן לראות שיפור ניכר במצב רוח של השוהים בקרבתה. הפירמידה אפקטיבית בחסימת ההשפעות השליליות של קרינה גיאופתולוגית שלילית ומנטרלת את השפעתה, כשבמקביל היא מטעינה את הסביבה באנרגיות חיוביות. נטרול הקרינה מתבצע גם על הכבלים בבית המחוברים למכשירים אלקטרוניים, כמו מחשבים וטלוויזיות.
 
מומלץ לשים את הפירמידה בתוך הרכב כאשר רוצים לשפר את ריכוז הנהג. הפירמידה מגנה עליו בכניסה לאזורים שיש בהם השפעה גיאופתולוגית שלילית ובכך, מונעת מצב של תאונות. הפירמידה עוזרת בהקלה של כאבי ראש וחבטות. כאשר מעמידים את הפירמידה במשרד ניתן לראות כיצד חלה עלייה בכושר העבודה, נוצר שיפור במצב הרוח הכללי, והעמידה בפני לחצים גוברת. 

 
חסימת קרינה של ראוטר ביתי על ידי פירמידת שונגית
 
 
לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
.
.
אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}