פירמידה 6 ס"מ

מק"ט : LE2K36UNTD
ישנם 3 מוצרים זמינים במלאי.
  • 109.90
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
שיתוף ב Whatsapp

פירמידה שונגית 6 ס"מ

 
תיאור המוצר: פירמידת שונגית 6 ס"מ עשויה מאבני שונגית מקוריות ואיכותיות. צורת הפירמידה הייחודית משמשת כתחנת ממסר המעבירה אנרגיות חיוביות המגיעות אלינו מתהליכים קוסמיים המתרחשים ביקום. מדובר באנרגיות עוצמתיות לעומת אנרגיות החיים הפועלות בכדור הארץ, שמתעצמות עוד, כשהן מועברות לאדם באמצעות אבני השונגית.
 
דרכי שימוש: בשל גודלה המרשים, פירמידת שונגית 6 ס"מ מתאימה להחזקה בסלון ובחדר השינה. ניתן להצמיד אותה לאזורים כואבים או חולים, לפרק זמן של 15 דקות, פעמיים ביום.
 
מטרת המוצר: חוזקתה ועוצמתה של פירמידת שונגית בקוטר של 6 ס"מ, מקנים לה כוחות ואנרגיות שפועלים על טווח רחוק למספר מטרות. ההגנה של פירמידה שונגית מתפרסת על מבני מגורים ומבנים תעשייתיים. היא מגנה על מבנים, ובכל חדר שבו היא ממוקמת, מפני קרינה אלקטרומגנטית הקיימת במכשירים שונים כמו: מקררים, תנורי מיקרוגל, מכשירי מדידה חשמליים, טלוויזיות ומחשבים.
 
כאשר פירמידה שונגית מגיעה בגודל האופטימאלי שלה, האפקטיביות שלה בחסימת השפעות קרינה גיאופתולוגית שלילית, גדולה במיוחד, היא מנטרלת אנרגיות שליליות ומטעינה את המרחב באנרגיות חיוביות. הפירמידה יעילה גם בנטרול של הקרינה המופצת באמצעות הכבלים המחוברים למכשירים חשמליים כמו מחשבים וטלוויזיות.
 
כמו כן, ניתן להניח את הפירמידה ברכב על מנת לשפר את רמת הריכוז של הנהג ולהגן על נוסעי הרכב כאשר הרכב נכנס לאזורים שבהם קיימת השפעה גיאופתולוגית שלילית, וע"י כך נמנעות תאונות. הפירמידה עוזרת במקרים של כאבי ראש וחבטות ומקלה באופן ניכר את עוצמות הכאב.  

 

חסימת קרינה של ראוטר ביתי על ידי פירמידת שונגית
                   

 

 


   
לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
.
אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}