פירמידה 5 ס"מ

מק"ט : 27S2AXH6N6
  • 85.90
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
שיתוף ב Whatsapp

 

פירמידה שונגית 5 ס"מ

 
תיאור המוצר: פירמידה שונגית בקוטר 5 ס"מ עשויה מאבני שונגית מקוריות ואיכותיות. המבנה הייחודי של הפירמידה כגוף הנדסי, מאפשר לה לשמש כתחנת ממסר המעבירה אנרגיות חיוביות לאדם ולסביבתו, אנרגיות המגיעות מתהליכים שונים המתרחשים ביקום. עוצמתן של האנרגיות הקוסמיות עולה על עוצמתן של האנרגיות הארציות, וזה נתון ניתן להבחין בו, כשמסתכלים על התוצאות לאחר שימוש בפירמידה השונגית ובמוצרי שונגית נוספים.
 
דרכי שימוש: בשל גודלה, מומלץ להחזיק את הפירמידה ברכב, בבית, במשרד מול מכשירים חשמליים ואלקטרוניים. מומלץ להניח את בסיס הפירמידה על אזורים כואבים ולהחזיק אותה במקום במשך 15 דקות, כמה פעמים ביום. יש להיזהר שראש הפירמידה לא יופנה אל כיוונם של אנשים ובעלי חיים.
 
מטרת המוצר: פירמידה שונגית הינה בעלת מספר תפקידים. היא אפקטיבית מאד בחסימת השפעות של קרינה גיאופתולוגית שלילית, היא מנטרלת את ההשפעה של אנרגיות שליליות, מטעינה את המרחב באנרגיות חיוביות, עוזרת בהקלה של כאבי ראש וחבטות. בנוסף, הפירמידה משפרת את הריכוז של נהגים בעת הנסיעה ומגנה עליהם כשהם נכנסים לאזורים שיש בהם השפעה גיאופתולוגית שלילית. בכך היא מונעת תאונות דרכים.
 
פירמידת שונגית 5 ס"מ מנטרלת את הקרינה השלילית של כבלים המחוברים למכשירים עתירי קרינה הנמצאים בתוך הבית. למשל, כמו טלוויזיות, מחשבים, מכשירי מיקרוגל ואחרים. להזכירכם שוב, יש למקם את הפירמידה בבית או בכל חלל, במיקום שהיא לא תזיק לאנשים ולבעלי חיים.


 
חסימת קרינה של ראוטר ביתי על ידי פירמידת שונגית
 
 
לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.

.
אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}