פירמידה 10 ס"מ

מק"ט : NZ7PQWW003
ישנם 5 מוצרים זמינים במלאי.
  • 258.90
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
שיתוף ב Whatsapp
פירמידה שונגית 10 ס"מ
 
תיאור המוצר: פירמידת שונגית 10 ס"מ היא הדגם הגדול ביותר וגם העצמתי ביותר של הפירמידות. בשל המבנה הייחודי שלה, פירמידה שונגית משמשת כתחנה להעברת אנרגיות חיוביות המגיעות הישר מהיקום אלינו. בנוסף, התכונות הייחודיות של החומר המינראלי, מכפילות את עוצמת האנרגיות החיוביות, אשר עולה בכמה מונים על האנרגיות הארציות. הפירמידה מאפשרת לאדם להתמודד טוב יותר עם השפעות של אנרגיות שליליות, להירפא ממחלות, ולהתמודד טוב יותר עם כאבים.
 
דרכי שימוש: בשל גודלה המרשים של הפירמידה, מומלץ להניח אותה בסלון, במטבח ובחדרי השינה. העוצמה הבלתי רגילה הקיימת בפירמידה שונגית 10 ס"מ, משפיעה על האדם והסביבה הנמצאים בקרבתה, ללא צורך של מגע פיזי ביניהם.
 
מטרת המוצר: הפירמידה מגנה על חללים בגדלים שונים כגון: מבני מגורים, מבנים תעשייתיים ועוד. היא מונעת נזקים הנגרמים מחשיפה לקרינה אלקטרומגנטית הקיימת במכשירים חשמליים כמו: מקררים, תנורי מיקרוגל, מכשירי מדידה חשמליים, מחשבים וטלוויזיות. נוכחותה של פירמידה שונגית 10 ס"מ בבית, יוצרת הרמוניה כללית במרחב הביתי, מעלימה מתחים, ומשפרת את מצב הרוח של השוהים בקרבתה. על מנת ליצור אווירה נוחה בבית ושיפור ביחסים בין דייריו, מומלץ להניח פירמידת שונגית בכל החדרים.
 
האפקטיביות של פעילות הפירמידה ניכרת גם בחסימת ההשפעות המזיקות של קרינה גיאופתולוגית שלילית ובנטרול של השפעתה. במקביל, הפירמידה מטעינה את המרחב באנרגיות חיוביות. בין היתר, פירמידה שונגית מנטרלת את הקרינה השלילית המגיעה מכבלים הפזורים בבית המחוברים למכשירים אלקטרוניים, כמו: מחשבים וטלוויזיות. במשרד, מומלץ להניח את הפירמידה כאשר רוצים לעלות את כושר העבודה, לשפר את מצב הרוח הכללי ולהגביר את היכולת של העובדים בעמידה בלחצים.


 
חסימת קרינה של ראוטר ביתי על ידי פירמידת שונגית
 
 

לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.
 

.

 

אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}