אבני שונגית למים 400 גרם

מק"ט : K74XX9IDY9
  • 45.00
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
שיתוף ב Whatsapp
אבני שונגית למים 400 גרם
 
תיאור המוצר: אבני שונגית למים במשקל של 400 גרם. אבני שונגית הינן ידועות בתכונות האנרגטיות שהן מעניקות לסביבה ואת השפעתן ניתן להרגיש באופן כמעט מיידי.
 
דרכי שימוש: על מנת להגיע לתוצאות הרצויות, מוזגים מים מסוננים לכלי זכוכית או לכלי אמייל, ומכניסים לתוך הכלי את אבני השונגית השטופות. מניסיון העבר, אנחנו יכולים לקבוע שככל שהגודל של אבן השונגית יותר קטן, התכונות המועילות שעוברות מהאבן למים, גדולות יותר. המידות: לכל 100 גרם שונגית יש להוסיף ליטר מים. לאחר כחצי שעה, המים מספיקים לקבל תכונות אנטי בקטריאליות. לאחר כ-5 שעות, המים מקבלים תכונות ריפוי מלאות. לאחר שהמים מוכנים, מעבירים אותם לכלי אחר, וממלאים את הכלי עם אבני השונגית, במנה חדשה של מים.
 
מטרת השימוש: מים הבאים במגע עם אבני שונגית מקבלים תכונות אנטי בקטריאליות, ומתנקים מתוספות שחודרות אליהם בדרכים שונות, כמו תרכובות כלור אורגניות, עודף נחושת, ניטרטים וניטריטים, מנגן וברזל. לאחר המפגש עם אבני שונגית, המים נהפכים לצלולים, נטולי טעם לוואי וריח. מעבר לכך, מים שעברו תהליך עם שונגית, זוכים לתכונות ריפוי ייחודיות.
 
                                                                        למידע נוסף על מי שונגית לחץ כאן

לתשומת לבכם :
כל התכונות הרשומות מעלה , קיימות אך ורק באבן שונגית באיכות הגבוהה ביותר . 
שונגית איכותי לא יכול להיות זול , בכך אתם מסתכנים לקנות אבן מזוייפת. במקרה כזה לאבן אין תכונות ריפוי וזיוף עצמו יכול להזיק לבריאותכם מכיוון שיכול להכיל מרכיבים מזיקים.

 

שונגית ישראל אחראית על ייבוא שונגית איכותי ישירות ממקור יחיד הקיים בעולם, מחוז קרליה. כלל המוצרים המוצגים באתר נבדקו על ידי אנשי מקצוע על מנת לוודא את תכונות הריפוי ותכונות האנרגטיות של האבן.  
אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}